першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка по справі Козака

20-04-2005 14:06 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1113995198.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Юрію Луценку у справі Козака.

Звичайно впевнений, що у Козака достатньо великий перелік правопорушень за період роботи на митниці, однак цікавим є і його діяльність у минулому в львівській податковій адміністрації, де протягом багатьох років була створена піраміда збору і передачі вищому керівництву податкової Медведчуку та Козаку коштів з підприємців регіону.

Так через органи податкової міліції доводилось до відома підприємців суми разових або регулярних поборів і встановлювались чіткі терміни їхньої сплати. Суми коливались від кількох сотень доларів до десятків тисяч.

Збір коштів проводили працівники підрозділів, якими керували Володимир Бірецький та Михайло Шайнер. Ряд підприємців, відомих у місті і далі продовжують сплачувати побори, хоча, як говорять у самій податковій, кошти вже тепер залишаються у кишенях вимагачів, оскільки піраміди передачі грошей зруйновані кадровими змінами, про що може свідчити купівля згаданими особами, місяць назад, приватних джипів:
Бірецьким - «Мерседес SL -500» та
Шайнером “BMV X-5” а також двох особняків у Москві.

Успіхів.

20-04-2005 14:06 Львів // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1113995198.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua