першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист ДП "Рівнестандартметрологія"

20-04-2005 18:50 м. Рівне // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1114012200.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Президенту України
п. Ющенку В.А.
Прем'єр-міністру України
п. Тимошенко Ю.В.
Першому віце-прем'єр-міністру України
п. Кінаху А.К.
Віце-прем’єр-міністру України
з адміністративно-територіальної реформи
п. Безсмертному Р.П.
Міністру економіки
п. Терьохіну С.А.
Народному депутату України
Голові партії Захисників Вітчизни
п. Кармазіну Ю.А.

До вас звертаються працівники Державного підприємства «Рівненський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Рівнестандартметрологія») у зв’язку з інформацією, яка стала відома о 9 год. 18 квітня 2005 року про дії Голови Рівненської ОДА п. Червонія В.М., а саме, подання кандидатури п. Пивоварчука Анатолія Івановича, щодо призначення на посаду директора ДП «Рівнестандартметрологія» та лобіюванням його інтересів перед Головою Держспоживстандарту п. Негричем М.М.

Підтримуючи Помаранчову революцію працівники ДП«Рівнестандартметрологія» одними з перших серед регіональних підприємств Держспоживстандарту виступили зі зверненням до громадян міста Рівне та Рівненської області за визнання В.А. Ющенка Президентом України (25 листопада 2004 року «Звернення працівників ДП «Рівнестандартметрологія» з 45 підписами було зачитане на мітингу біля Рівненської обласної ради). Ми сподівалися на якісне та сучасне реформування системи державного управління, на прозору кадрову політику нового Президента і прихід в Виконавчу владу всіх рівнів нових людей, визначальні риси яких — професіоналізм, патріотизм та порядність.

Кандидатура п. Пивоварчука А.І., який являвся членом правління обласної організації НДП (http://party.civicua.org/d0253964.htm), викликає глибоку тривогу і несприйняття колективом, як майбутнього керівника, котрий, на нашу думку, не відповідає цим критеріям. Пивоварчук А.І. не має досвіду роботи в галузі метрології, стандартизації і сертифікації, що викликає сумніви стосовно подальшого розвитку та функціонування нашого підприємства. За поширеною інформацією, п. Пивоварчук А.І., якому вже 55 років, як керівник, сповідував методи управління, котрі не відповідають вимогам часу, а очолювані ним підприємства економічно занепали.

Нас турбує майбутнє нашого підприємства та колективу, адже ми займаємо важливу ланку в процесі підвищення якісного рівня життя людей. З урахуванням специфіки роботи нашого підприємства та збереження колективу, виглядає перспективним висунення на посаду директора ДП «Рівнестандартметрологія» особи, котру знають в колективі і готові підтримати. На нашу думку таким є заступник директора по метрології п. Камінський Олег Іванович, представник нової влади, людина котра два тижні приймала активну участь в Помаранчовій революції в м.Києві, як представник Рівненського міського осередка партії Захисників Вітчизни.

З глибокою повагою та надією на підтримку, колектив ДП «Рівнестандартметрологія», 33000, м. Рівне, вул., Замкова, 31.

Даний лист підтримали та підписали: станом на 18.04.2005 р. – 45 працівників.

Даний лист є відкритим для підписання громадськими організаціями та об'єднаннями підприємств, що працюють у галузі стандартизації, метрології та сертифікації.
Нові шокуючі призначення Голови Рівненської ОДА п. Червонія В.М.

20-04-2005 18:50 м. Рівне // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1114012200.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua