першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Реформи ДАІ

22-04-2005 09:07 Донецьк // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1114150022.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Так, співробітники ДАІ стали більш культурними, майже не беруть хабарі (бояться), але головна проблема залишилася - безпричинні зупинки. Коли зранку їдеш на роботу або ввечері додому - все також стоять на тих же місцях і все також зупиняють усіх подряд. Тільки що спеціально рахував - за 10 хвилин було зупинено ними 8 машин (двоє стоять на патрульному "пассаті"). Вантажівки зупиняють ВСІ. Це ж відвертий саботаж - коли люди їдуть по своїх ділах, а їм перешкоджають тому що інспектор вважає, що кожен водій - це потенціальний порушник.
І ще інспектори стали постоянно писати порушення в талон, особливо якщо не погоджуєшся з порушенням і пишеш про це в протоколі. Цей напис в талоні ничого ще не означає, бо винен я чи ні - вирішає суд, але вони все одно пишуть неясно для чого - може просто мстяться таким чином. Може у кінці кінців відмінити ці кляті талони - бо це ж вчорашній день. Ніде, не в одій країні Європи немає нічого подібного.

22-04-2005 09:07 Донецьк // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1114150022.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua