першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Апельсинів вистачить на всіх

26-04-2005 14:16 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1114514192.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Харківська обласна організація партії "Наша Україна" (у минулому – партія "Реформи і порядок") 25 квітня провела на майдані Свободи акцію по врученню номінацій "Золотий апельсин". Золотими апельсинами нагородили 11 чоловік, в основному – чиновників обласної держадміністрації, яким дорікають у політичній непослідовності.

За словами керівника обласної організації партії "Наша Україна" Івана Варченко, ідею акції запозичили в американців, що вже 25 років нагороджують своїх співвітчизників антинагородами "золота малина". З огляду на те, що в Україні після Помаранчової революції апельсин став символічним національним фруктом, і номінацію назвали на честь нього.
Вручати нагороди безпосередньо номинантам організатори акції не стали, залишивши апельсини біля входу в обласну адміністрацію. "Апельсинів вистачить на всіх чиновників, що перефарбувалися, – заявив Іван Варченко.
Щоправда, з будівлі Харківської облдержадміністрації за нагородами так ніхто й не вийшов. Шкода, вони ж можуть постраждати від весняного авітамінозу...

26-04-2005 14:16 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1114514192.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua