першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Києві відкрито пам’ятну дошку видатному лікареві Вітольду Камінському

28-04-2005 00:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1114635716.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На будинку №20 по вул. Саксаганського (на розі з вул. Червоноармійською) відкрито пам’ятну дошку на честь видатного українського лікаря-гідропата Вітольда Болеславовича Камінського (1859-1931). В. Камінський користувався великою популярністю. До нього приїжджали хворі люди з усіх усюд. В. Камінський не просто лікував: він виліковував від хронічних хвороб. Виходячи з того, що причиною хвороб є нагромадження і концентрація в організмі зайвих, токсичних, отруйних речовин, В. Камінський категорично не практикував вживання ліків, а виводив з організму шкідливі речовини, застосовуючи природні фактори, а головним чином, воду в її різних температурних режимах і станах. Він лікував організм, а не конкретну хворобу.

В. Камінський був членом кількох іноземних медичних академій. За кордоном його називали Богом медицини. На жаль, через повне панування і засилля хіміотерапії і медикаментозного лікування, які, поза сумнівом, виявилися абсолютно безсилими перед нинішніми хворобами, ім’я В. Камінського забулося. Воно не згадується в стінах медичних закладів. Його колись надзвичайно популярна книга „Друг здравія” не перевидається.

Нечисленні послідовники В. Камінського не здаються. Вони продовжують його лікувальну методику і теж виліковують людей. У медичному центрі Національного Авіаційного Університету незабаром буде відкрито по-сучасному обладнану водолікарню, якій буде присвоєно ім’я В.Камінського. Пам’ятна дошка на його честь була відкрита зусиллями трьох київських міських організацій: Всеукраїнської Асоціації фізіотерапевтів і курортологів, Товариства „Просвіта” та УРП ”Собор”.

28-04-2005 00:01 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1114635716.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua