першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Василь Червоній обмежує права підприємців

28-04-2005 11:09 Рівне // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1114675771.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Рівненський губернатор Василько Червоній намагається заборонити торгівлю на місцевих ринках у неділю, мотивуючи це тим, що люди мають ходити до церкви неділю. Не питаючи при цьому думку мешканців області. Багато хто з мешканців мають змогу саме у неділю відвідувати ринки та купляти продукти. Замість роботи по сприянню роботи підприємців, Васько обмежує їхнє право на роботу. Чи не є це прямим порушенням Конституції України в плані парва на роботу та відокремлення церкви від держави.
Цитую рівненську газету "Рівне Вечірнє": "Голова облдержадміністрації категорично переконаний у тому, що в неділю ринки працювати не повинні. Це переконання минулого тижня підтримали депутати обласної ради, звернувшись до населення, керівників установ та організацій, органів місцевого самоврядування з пропозицією перенести торгівлю з неділі на інші дні, але цього керманичу області виявилося недостатньо. Тож він закликав керівників управлінь ОДА, територіальних органів міністерств та відомств на підтримку пропозиції депутатів облради провести роз’яснювальну роботу у своїх сім’ях і колективах.

— А тих, хто не шанує християнські традиції, хто не шанує владу, яка їх підтримує, вноситимемо у «чорні» списки, — пригрозив Василь Червоній, — щоб оприлюднити їх у засобах масової інформації. Також оголошуватимемо особи тих підприємців, які будуть організовувати торгівлю у неділю."

Шановні, я не голосував за таку владу!!! Я не голосував за аппаратника з "Азоту" Ваську Червонія. Дайте спокій підприємцям та свободу.

28-04-2005 11:09 Рівне // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1114675771.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua