першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківський ХДС: до дітей – із чистою душею

28-04-2005 14:15 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1114686952.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На цьому тижні Харківська обласна організація партії Християнсько-демократичний Союз проводить в інтернатах області благодійну акцію «Чиста душа». В її рамках заплановано проведення концертів у 6 інтернатах Харківської області та міському притулку для неповнолітніх. У концертній програмі приймають участь відомі колективи: лауреат всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Діти у світі танцю» дитяча хореографічна студія народного ансамблю «Промінь», лауреат конкурсу «Червона рута» студія естрадного вокалу «Сфера», молодіжна рок-група «Ведро» і танцювально-драматична група пантоміми «Безликие люди».

За словами однієї з організаторів акції – голови Дзержинської райорганизації ХДС в м. Харкові Марії Канівець, метою проведення «Чистої душі» є створення, у переддень Великодня, атмосфери свята в душах дітей, що позбуті батьківської уваги. Ідея акції гуманна й доступна для розуміння – «діти дарують радість дітям».

На завершення акції, 1-го травня о 14.00 у Харкові, біля кінотеатру «Київ» відбудеться заключний захід. Передбачається, що кожен, хто прийде на свято цього дня, буде мати змогу передати дітям з дитячих будинків свій подарунок. Для всіх небайдужих Харківський обласний ХДС готує цікаву конкурсно-виставкову програму, виступи студії брейк-дансу «Нестандарт».

Такий нестандартний підхід у проведенні благодійницької акції, безперечно, приверне увагу громадськості до долі дітей, що перебувають в інтернатах.

28-04-2005 14:15 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1114686952.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua