першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи можна назвати життя кращим?

03-05-2005 01:59 Донецька область // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1115074746.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чи можна назвати життя кращим? Влада змінилася, а життя стало ще гірше! Ми вірили та віримо новій владі, але віри зостається все менше... на жаль... У мене багато риторичних питань, на які я знаю ніхто не дасть відповіді. По-перше, чи можна прожити на заробітну плату у 250,0грн.? А я живу, раніше була ще премія у 100,0грн., а зараз вже 2 місяця і її не платять, а ще відняти податки... (доречі, прцюю я секретарем в бюджетній державній установі) По-друге, нову владу обманюють на очах і нічого? Да хочь взяти офіційні ціни на м"ясо по Донецькій області. Знаєте як їх отримували? Подзвонили до виконкомів, та проставили у таблицях ті ціни, які потрібні новій владі, а реальні ціні зовсім інші! По-третє, коли ми вже будемо жити краще? Ну коли вже?.... І ще багато інших риторичних питань.
З повагою, житель Донецької області.

03-05-2005 01:59 Донецька область // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1115074746.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua