першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Приватизація партії не вийде!

03-05-2005 17:36 Сімферополь // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1115131011.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зараз в Криму відбувається антинародне, неправомірне та аморальне ставлення до більшості прихильників В.А. Ющенка. Ми боролись за чесність, відповідальність та відкритість влади, а В. Шкляр намагається відібрати у нас те, що ми відстоювали – демократію, намагаючись таємно провести установчу конференцію «Народного союзу Наша Україна» в Криму із числа прихильників Я. та понад 200 підконтрольних йому «делегатів».
На усі наші спроби стати «делегатами», які «мають право представляти громади міст та районів Криму на установчої Конференції» ми отримали лише безпідставну за статутом відмову.
Зате у так званих «списках делегатів» та у «оргкомітеті» є люди, які увесь час виборів боролись з нами, агітуючи за Я.; чи які не зробили нічого, щоб допомогти нам у боротьбі за демократію, ховаючись у своїх кабінетах; сумнівні бізнесмени з кримінальним минулим; діючі працівники органів місцевого самоврядування, які адміністративно примушували співгромадян голосувати так, як їм сказали та багато інших. Чого там нема – це правди та відповідальності у формуванні народної партії. Вони можуть бути членами партії, але вони не мають ніяких прав керувати нами. А лідери тих політичних структур, як «За Україну! За Ющенка!», Народний фронт Криму, Молодіжна партія України були викинути з оргкомітету та недопущені до роботи.
Просимо та відстоюємо необхідність передивитись питання складу оргкомітету по підготовці конференції кримської партійної організації «Народний Союз Наша Україна», зняти В. Шкляра з посади голови оргкомітету та включити до складу оргкомітету тих, хто завоював це право своєю працею. Ми вимагаємо бачити у лідерах кримської організації нашої партії тих, хто стояв з нами на майданах в Києві та Криму, а не тих, з ким ми боролись чи хто увесь час ховався по лікарнях чи кабінетах.
Ми будемо йти до кінця, боротись за наше право допомагати Вам, яке ми завоювали разом. Щоб довести це, 3 травня ми збираємо кримський мітинг біля офісу В. Шкляра з числа Ваших прихильників та помічників під час виборів, та після чого, з метою зустрічі з Вами обираємо 600 наших представників та їдемо до Києва. До вирішення цього питання ми будемо вести безтермінову акцію протесту.

Підпис: Прихильники В. Ющенка в Криму, лідери «ЗаУ! ЗаЮ!», Народного фронту Криму, Молодіжної партії України та помаранчевих громадських організацій Криму.

03-05-2005 17:36 Сімферополь // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1115131011.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua