першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прес-реліз

04-05-2005 16:22 Лебедин Сумськой області // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1115212962.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На центральній площі міста Лебедин проведено концерт за ініціативи
молодіжного руху міста.

30 квітня 2005 на центральній площі міста Лебедин СУМСЬКОЇ обл за ініціативи
Спілки української молоді, інформаційної медіа-підтримки веб-сайту міста www.lebedyn.com.ua та спонсорської допомоги комп’ютерної ПФ “Сервіс-центр “ІТР” та приватних осіб пройшов україномовний концерт, який фактично був відкриттям сезону низки акцій.
На концерт було запрошено місцевих виконавців, які презентували свої україномовні програми. Організатори концерту висловлюють подяку міському відділу культури за надання звуко - технічного обладнання та міській Владі за сприяння в проведенні заходу.
Велика кількість глядачів були задоволені концертом та досить неординарно виявляли свою прихильність.
Надалі планується проводити подібні заходи з метою заохочення молоді до активної участі в житті міста, організації власного відпочинку та популяризації сучасної української культури.

--

04-05-2005 16:22 Лебедин Сумськой області // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1115212962.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua