першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

для Луценко(Волинь!Львів з вами).

05-05-2005 13:10 м.Льв1в // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1115287807.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пане,Міністр,перегляньте грошові атестати своїх підлеглих в різних областях Украни і Ви все зрозумієте.Колишнє керівництво МВС України дбало лише про свій добробут,впроваджуючи різні доплати,виплати,"процентовки" і т.д.,які прості міліціонери майже не отримували.Ці "блага" ще й давали їм змогу отримувати великі пенсії.Це і є причиною такої великої і не обгрунтованої диспропорції в грошовому забезпеченні міліціонерів.Необхідна реформа оплати праці в ОВС України,причому справедлива, з врахуванням специфіки роботи різних служб.Повірте мені ,важко на 600 гр.утримувати сім"ю,що складається з 5 осіб,ще й працювати майже цілодобово.При таких доходах неможливо взяти кредит в банку на придбання житла,побутової техніки і т.д.До речі,забезпечення житлом працівників ОВС України катастрофічне.Це велика проблема.Ми постійно чуємо про ідентичні проблеми у військових,а чомусь про квартирні проблеми міліціонерів з високих трибун мовчать.На вас у міліціонерів велика надія,яка ,як кажуть у народі, вмирає останньою.

05-05-2005 13:10 м.Льв1в // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1115287807.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua