першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Організаційний спротив синьо-білих аа Закарпатті.

05-05-2005 18:45 Перечин, Закарпатська область // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1115307954.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

НА ЗАКАРПАТТІ ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ НАШТОВХУЄТЬСЯ НА ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ СПРОТИВ СИНЬО-БІЛИХ

Так уже склалося історично, що всяким революційним завоюванням виникає контрреволюційний спротив. На Закарпатті як і в цілому по Україні помаранчева революція наштовхується на організаційний спротив синьо-білих. Пересидівши кілька місяців в окопах януковичівці, знову піднімають голову, розставляючи повсюдно своїх людей.
Мова йде про Перечинський район. Активістами виборчої кампанії Віктора Ющенка було складено люстраційні списки, в які було внесено тих посадовців які організовували фальшування виборів і тиск на виборців. і які на думку більшості жителів району не мають морального права перебувати на державній службі. Тим більше, що вони не мають морального права впроваджувати в життя виборчу програму в життя. А за деякими з них, плаче лава підсудних.
Як колишніх працівників спецслужб не буває, чекіст залишається чекістом до смерті, так само колишнього СДПУшника не буває. Деякі з них повиходили з лав есдеків об’єднаних, щоб залишитися на теплих посадах, але питання в тому, чи це не було це узгоджено, щоб працювати в підпіллю.
Залишається на посаді завідуюча районним відділом освіти Перечинської РДА Надія Девіцька, яка запам’яталася полум’яною агітацією за Януковича. Така позиція керівництва району викликає у педагогів зрозуміле обурення. Тепер же, відбувшись легким переляком, вона потроху починає розставляти свої кадри на місцях.
Так в Порошківській середній школі, яка є найбільшою в районі, директор Галина Буряк, соратник Девіцької по януковичівській пропаганді, аж три місяці після виборів, під тиском громадськості села, подала в відставку. Натомість заврайвном вже на її місце намітила іншого свого кандидата, зовсім не зважаючи на думку педагогічного колективу. Головне, аби призначений кадр, був надійний і відданий. От тільки кому? І таких випадків багато.
Тай на інших посадах затишно себе почувають себе активні учасники виборчої компанії професора, ярі прихильники об’єднаної соціал-демократії. Як нічого не бувало працює начальником районного управління праці та соціального захисту Марина Чомоляк, під її ж дах перейшла колишній заступник голови Перечинської РДА - Любов Лавер, яка тепер а територіальному центрі захищає інвалідів та малозабезпечених. Забезпеченням ефективної реалізації державної внутрішньої політики на теренах району займається, Юрій Шейко. В управлінні економіки, соціально-економічним розвитком району займається, ще одна активістка Марта Василиха. Організаційно-кадрову роботу направляє Марія Тишик. І список цей можна продовжувати. А на вершині піраміди синьо-білих району знаходиться голова Перечинської районної ради він же заступник голови Закарпатської обласної організації Партії Регіонів Іван Качур.
Про ситуацію в районі голови районних організацій Батьківщини, УНП та НРУ зверталися з відкритим листом до губернатора області та нажаль, як кажуть віз і нині там.
Ось так і твориться в Перечинському районі синьо-біла контрреволюція.
Тож чи варто буде дивуватися, якщо народ і цю владу не любитиме так, як і попередню.

05-05-2005 18:45 Перечин, Закарпатська область // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1115307954.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua