першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У губернатора Харківської області радників поменшало

06-05-2005 12:39 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1115372397.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

05.05.05 губернатор Аваков звільнив Івана Варченка – голову обласної організації партії «Наша Україна» - з посади радника.

Івана Варченка звільнили з посади радника губернатора з політико-правових питань та роботі з правоохоронними органами на громадських засадах. Відтепер у Авакова налічується 19 радників на громадських засадах, які відповідають за різні напрямки.
Характерно, що обласній «Нашій Україні» (колишня ПРП), що активно працювала під час виборчої кампанії Віктора Ющенка у Харківській області, після виборів майже не довелося долучитися до владного пирога. Спочатку повз посаду губернатора «пролетів» нашоукраїнець нардеп Володимир Філенко, відтепер і Варченко позбавлений навіть своєї громадської посади. Сам він так прокоментував своє звільнення:
«Це адекватна реакція Облдержадміністрації на критику, яка лунала від нашої партійної організації і мене особисто. Очевидно, що я не «вписувався» у ту двадцятку радників губернатора, бо вважав, що критика, яка виходить з внутрішнього кола, сприятиме поліпшенню роботи ХОДА, кращому втіленню програми Президента Юшенка на Харківщині. Мабуть, в оточенні губернатора не всі так вважають… Взагалі, обласна партійна організація партії «Наша Україна» не задоволена тією кадровою політикою, яка проводиться в Харківській області».

06-05-2005 12:39 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1115372397.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua