першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Cкандал у харківській філії МАУП

20-05-2005 17:17 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1116598658.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

19 травня у Харківському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом (ХІ МАУП) представники київського керівництва вищого навчального закладу доводили свою владу тим, що взламували сейфи з документацією.

За словами заступника директора з розвитку ХІ МАУП Володимира Назарова, представниками адміністрації МАУП були викликані "ведмежатники", але, зіштовхнувшись зі спірною ситуацією, відмовилися від будь-яких дій. Тоді сейфи були розкриті представниками київського керівництва вузу.

На думку голови ініціативної групи викладачів ХІ МАУП Марини Кехтер, скандал, що вибухнув в інституті, пов'язаний зі спробами київського керівництва зняти з займаної посади директора Харківського інституту МАУП Станіслава Грімблата. Викладачі ХІ МАУП виступили проти зміни свого керівництва , і тоді з Києва був призначений в. о. директора на час хвороби Грімблата представник адміністрації МАУП Сергій Ярошенко. Звільнення з посади Грімблата Марина Кехтер зв'язує з політичними мотивами. За її словами, він виступив проти надання приміщення ХІ МАУП під юридичну адресу Харківської обласної організації Української консервативної партії, на чому наполягало київське керівництво МАУП.

Керуючий справами МАУП Василь Короткін (який, за його словами, є не тільки одним із керівників Академії, але й її співвласником, бо володіє чималим пакетом акцій) заявив кореспондентові «Політичної України», що зміна керівництва харківської філії Академії позв'язана з вимогами часу поліпшити роботу вузу. За його словами, кількість студентів ХІ МАУП невисока , відносно чисельності всіх студентів харківських вузів складає всього 0,38%, дотепер немає власного приміщення, воно орендується, маються серйозні фінансові порушення. Ці порушення і повинна підтвердити триваюча зараз перевірка, організована київським керівництвом МАУП. Святославу Грімблату київське керівництво МАУП пропонує посаду заступника директори , а директором буде призначена інша людина, прізвище якої Короткін назвати відмовився.

19 травня ініціативна група викладачів харківського відділення МАУПу звернулися із заявами до прокурора Харківської області, до Президента та Прем’єр-міністра України, та по допомогу - у Харківську правозахисну групу.

Міжрегіональна Академія управління персоналом - найбільший недержавний вуз України. До його складу входить 57 філій по всій Україні, в яких на усіх формах навчання навчається близько 50 тис. студентів.

Харківська філія МАУП почала свою роботу як навчально-консультаційний центр із липня 1997 р. З 2001 р. вона функціонує як ХІ МАУП. З першого дня ХІ МАУП очолює кандидат технічних наук, професор Станіслав Олегович Грімблат. У ХІ МАУП навчається близько 1,5 тис. студентів. ХІ МАУП знаходиться на повному самофінансуванні, перераховує частину прибутків до Києва.

Голова ініціативної групи викладачів ХІ МАУП Марина Володимирівна Кехтер.
Тел. 8-066-79-166-70.

20-05-2005 17:17 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1116598658.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua