першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тимошенко – лобіст харківського заводу ім.Малишева?

03-08-2005 00:39 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1123018778.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цікаві речі відбуваються в цій державі, якщо міністр-соціаліст захищає ринкові відносини, а прем’єр-ліберал – принципи планової економіки.
Харківський завод ім.Малишева, відомий на весь світ виробництвом танків та військової техніки, отримав в особі прем’єр-міністра непоганого лобіста! Принаймні так виходить із того, що розповів на нараді із аграріями області міністр АПК Олександр Барановський.

Володимир ТАРАСОВ

Міністр-соціаліст переконаний в тому, що головна проблема АПК – відсутність справжніх партнерських відносин між селянами з одного боку, та промисловцями й банкірами з іншого. “У нас всі розрізнено діють”. – Зазначив Барановський. Як приклад міністр переказав свою розмову із Юлею Тимошенко. Наводимо її без редакції:
“Мені прем’єр каже: “Олексій Петрович, я була в Харкові, там є завод ім.Малишева, треба закупити їхні комбайни, називаються “Обрій”. Я кажу: “Юлія Володимирівна! Так їх брать ніхто не хоче!” Ми, міністерство не купуємо комбайні, їх купують виробники. Якщо в Харківській області будуть “Обрії”, я буду агітувати, щоб вони були і по всій Україні. Але коли в Харкові я цього комбайну знайти не можу, то як же ви хочете, щоб він працював у Києві, Львові чи ще де? Я веду до чого: дайте якісну техніку селянинові, станьте партнерами, ідіть на зустріч, домовтеся з ними… Не хочуть!”.
Вірогідно, що Юлія Володимирівна, яка була на минулому тижні у Харкові, цілком щиро вирішила допомогти харківським заводчанам, проте… Слів бракує!
Хоч як би хто не звинувачував міністра-соціаліста у “соціалістичних звичках” (до речі, огульно, бо прикладів немає!), але ринок є ринок! На нараді в Харкові з вуст О.Барановського слово “бізнес” звучало не менше, ніж слова “селянин” й “аграрій”.
Тож цікаві речі відбуваються в цій державі, якщо міністр-соціаліст захищає ринкові відносини, а прем’єр-ліберал – принципи планової економіки, де селянин мусить працювати на тому комбайні, на якому “треба”, але не вигідно!

03-08-2005 00:39 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1123018778.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua