першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вiдкритий лист

07-08-2005 19:59 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1123433981.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Суспільно-політична ситуація в Автономній Республіці Крим, незважаючи на значні зусилля керівництва держави, залишається досить складною. Суспільні зміни на півострові, на які сподівалися люди, котрі підтримали нову владу і нову ідеологію розвитку країни, майже не відбуваються.

Причин такої ситуації багато, але, мабуть, найголовнішою є кадрова проблема. Мова йде про відповідність потенціалу деяких керівників тим завданням, які їм доводиться вирішувати. Якщо такі люди, діючи від імені і за дорученням перших осіб країни, ведуть себе непрофесійно і далеко не завжди морально, вони, в першу чергу, дискредитують Президента України та проголошений ним курс суспільних перетворень.

Зазначене повною мірою стосується керівника державної податкової адміністрації в АР Крим Валерія Пробий-Голови. Ця людина не користується повагою серед представників національно-демократичних сил Криму, а тим більше – серед переважної більшості населення Півострова. Під час президентських виборів він, очолюючи республіканський штаб кандидата Ющенка, призначав керівниками районних штабів членів СДПУ(о) та Демократичного союзу. Справжні патріоти Криму та України були позбавлені можливості працювати на виборах. Ці «штаби» працювали у підпіллі, долучитися до їхньої роботи чи надати свою допомогу було практично неможливо. У той же час непрозорі схеми використання виборчих ресурсів призвели до їх тотального розкрадання. Все це свідчить, щонайменше, про вкрай низькі організаторські здібності цієї людини.
Після фактично провалу виборчої кампанії Валерій Пробий-Голова під час Помаранчевої революції був одним із тих, хто не підтримував ідеї життя наметового містечка біля Кабінету Міністрів АРК, у той час, коли такі містечка почали з’являтися у всіх обласних центрах. Це наметове містечко потрібно було для згуртування патріотів та виявлення громадянської позиції, і воно з’явилося і жило всупереч діям Пробий-Голови. І знову був конфлікт пана Пробий-Голови з проукраїнською громадськістю. Були й інші конфліктні ситуації, пов’язані з іменем В.Б. Пробий-Голови. Тому ми стверджуємо, що ця людина є слабким політиком і не орієнтується в політичній ситуації, бо не може відрізнити партнерів від ворогів.
Кадрова політика як раніше, так і сьогодні, ґрунтується на підборі свого оточення не за професійними та моральними якостями, а виходячи лише з особистої відданості.
Також не зумів В.Б. Пробий-Голова належним чином виконувати обов’язки керівника ДПА в АРК. Його незадовільна робота на цьому відповідальному посту викликала різку критику прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.
На наше переконання, такі люди сьогодні не можуть бути обличчям нової влади та провідниками її політики. Тому найважливішим завданням зараз ми вважаємо подолання демагогічної, псевдореволюційної риторики і заміну її реальними діями, спрямованими на поліпшення життя людей, а також суттєве посилення вимог до керівників виконавчої влади. Тільки так ми зможемо вирішити наболілі проблеми Криму та інших регіонів.

Речник Кримської громадсько-політичної Ради
Едуард Леонов

тел. прес-служби 8 067 268-70-08

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Президенту Ющенку В. А.

07-08-2005 19:59 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1123433981.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua