першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В МІСТІ ПЕРЕЧИНІ, ЩО НА ЗАКАРПАТТІ ВІДБУВСЯ МІТИНГ ІЗ ВИМОГОЮ ВІДКРИТТЯ НОВОГО ЦВИНТАРЯ

07-08-2005 23:22 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1123446140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цвинтарне питання „мусолиться" ось уже 10 років. За цей час проводили різноманітні збори, громадські слухання, обстежували довколишню місцевість геодезисти. Громада та спеціалісти зійшлися на одному - потрібне нове кладовище, під яке підходить урочище Полякове на околиці Перечина. 1 листопада 2003 року представники кількох конфесій освятили тут хрест. Здавалося б, питання вирішено. Однак... За іронією долі ще у 2002 році під час громадських слухань житель вул.Колгоспної Михайло Бреньо привселюдно заявив у півтисячному залі, що хоче, аби його поховали на новому цвинтарі. Чоловік помер цьогоріч наприкінці липня і рідня вирішила виконати заповіт. Однак похорон сколихнув увесь Перечин. Головний санітарний лікар Перечинської СЕС склав адмінпротокол на міського голову та священика православної громади, який ховав небіжчика.
У місті ширяться чутки, що такі рішення окремих осіб викликані власними розрахунками. Мовляв дехто планує облаштувати тут рибники. Обурені перечинці не здаються. На мі тингу склали звернення до голови Закарпатської ОДА, головного санітарного лікаря області та Президента з проханням допомогти вирішити проблему. В іншому випадку громада обіцяє блокувати шосейну та залізничну магістралі.

07-08-2005 23:22 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1123446140.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua