першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Віктор Балога: Від сьогоднішнього дня я буду відповідати на будь-які витівки цього клоуна

10-08-2005 19:28 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1123691287.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


«Закарпаття упродовж 14 років потерпає від скандалів, спровокованих однією людиною», – сказав Балога, коментуючи останній скандал з пресою через інтерв’ю з нардепом Сергієм Ратушняком. «Подивіться мені в очі, невже ви думаєте, що я хотів заробити на Клованичеві (редактор газети «Старий Замок-Паланок», – ЗІК)», – зауважив керівник Закарпаття. Віктор Балога показав журналістам свій уточнювальний лист до суду, де вказано, що від газет «Старий Замок-Паланок», Неділя. Тиждень» «Ріо» та журналіста Тімкова він просить стягнути по 1 гривні. Губернатор також передав копію листа журналісту з «РІО». «Для мене принципово, щоб торжествувала правда», – зазначив Балога.

Головним відповідачем є Ратушняк, а не редакції чи журналісти, вважає губернатор. Всім відомо, як він на всіх нарікав і скаржився, писав листи і до Лазаренка, і до інших можновладців, каже Балога. «Критика на мою адресу не є для мене новою. Але нове те, що виявляється, всі 14 років він був помаранчевим, навіть тоді, коли ще Ющенко не був помаранчевим», – сказав голова Закарпатської ОДА. За його словами, він звернувся до прокуратури області із заявою і до керівництва держави телеграмою, щоб комісія перевірила викладені в листі Ратушняка до Президента нібито факти «і покарала мене, якщо винний, або поклала край наклепам і збурюванню населення», – зазначив Віктор Балога.

«Мені він часто закидає щодо кадрових призначень, зокрема керівника митниці. А кого ж мені пропонувати?«, – на цих словах Балога назвав шість прізвищ разом з прізвиськами осіб з оточення Ратушняка, які перебувають у розшуку.«Західна iнформаційна корпорація»

10-08-2005 19:28 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1123691287.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua