першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Антиукраїнськість Віктора Медведчука і К° (СДПУ(о).

12-08-2005 21:29 Буковина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1123871393.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Антиукраїнськість Віктора Медведчука і К° (СДПУ(о))

Шановні зверхники СДПУ(о), мається на увазі весь політичний її бомонд, як то: Голово партії В. Медведчуку (-уче), екс-Президенте Л. Кравчуку (-че), екс-міністре Папієве, Н. Шуфриче, власники ФК “Динамо” брати Суркіси... і Ко...

Як ви поясните простому жителю України, вашому виборцю, свою промосковську нагинально-нахабну позицію? І чим ви поясните ваше хворобливе бажання по-рабськи плазувати перед Кремлем.

На суб’єктивний погляд, з боку вашої партії, це не просто холуйська поведінка. Це було б дурно й гидко і це було б ще півганьби (на те воно й холуйство).

Ви ведете себе злочинно відносно власного народу, його історії, культури, мови. “Раби, підніжжя, грязь Москви...” - здається, це про СДПУ(о)...

Ваша діяльність дуже нагадує шпигунську місію по розвалу держави.

Саме такою діяльністю займався б шпигун ворожої держави, якщо б перед ним було поставлене завдання за допомогою законних (і незаконних) політичних механізмів, з урахуванням рівня демократії і відкритості даної країни, розвалити цю країну, або хоча б поставити її на коліна перед державою, яка заслала цього шпигуна.

І можна собі тільки уявити, якими засобами Москва примушує грати під свою дудку лідера партії СДПУ (о) Віктора Медведчука, екс-керівника адміністрації Президента України.

Є інтуїтивне відчуття, що Віктор Медведчук (та подібні з ним), у цій ситуації страждає. Всі вони страждають, бо вони українці і це їх земля, їх кровинка.

Але Медведчук і К° мусять чинити чужу, окупаційну кремлівську волю. Мусять, бо щось таке у Москві є, якийсь такий гачок, що Кремль повністю паралізовує їх волю.

Людською мовою - це якийсь страшний, можливо замішаний на людській крові, компромат. І якщо його оголосити, то людині настає крах, цілковитий і невідворотний.

А тому Медведчук і став рабом Москви (про що свідчить його діяльність - це вже як факт), але так само страшно він Москву мав би ненавидіти з її таким же безжалісним і безпощадним Путіним.

Це каторжна ноша. Людина страждає. Є проблеми з совістю. Совість обпікає і позбавляє спокою, здорового сну. І тоді, щоб совість не мучила, залишається єдиний вихід - до решти її у собі задавити. Безпощадно і жорстоко...

Та повернімося до деяких намагань СДПУ (о), які засвідчують про її очевидний проросійський агентурний характер.

Цікаво, як Віктор Медведчук пояснить своє москвофільство (москволюбство) Василю Стусу, Тарасу Шевченку, Миколі Хвильовому, Івану Миколайчику, ак. Вернадському (якого Москва примусила жити у Росії), Олександру Довженку (якого Москва також примусила жити у Росії), Івану Франку, Юрію Федьковичу, Степану Бандері, Євгену Коновальцю, Андрію Мельнику, всім мільйонам і мільйонам знищених Московщиною.

Як ви поясните своїм спввітчизникам ваше Москвоство, коли в цей же час "брати"-росіяни Україну принижують газом, нафтою, претендують на українські території, відмовляються вивести з Севастополя свій флот, цинічно знущаються над українською Премєркою-красунею Юлією Тимошенко?

(Мається на увазі еротичний фільм про нібито її сексуальні відносини з Президентом Грузії Саакашвілі).

Що б з вами зробили 10 млн. голодомором знищених українців, яких потоптав сатанинський московський чобіт.

Це хворобливе... Може б ви пішли і обстежилися...

Наводжу ще приклад нагинальної нахабності. На Буковині за Кучми-Медведчука-Януковича-Путіна була одна з найпотужніших організацій СДПУ (о).

Але як я можу повірити, що буковинські однопартійці підтримували вас у питанні русифікації Буковини?

Або наскільки хоче русифікації Закарпаття? Якби мова йшла про угорський, румунський сепаратизм - це ще б можна було повірити. Але русифікація?

Натомість багатьох ваших одно партійців під час виборчої кампанії плювалися на вашу москальськість.

Всі вони, як один, сходились на думці, що всяка непатріотична сила програє вибори. Про це була інтенсивно мова ще з весни 2004 року.

Тому намагання СДПУ (о) за будь-яку ціну проштовхнути російську мову у статусі другої державної (для цього СДПУ (о) подала кілька законопроектів у верховну раду), затягування до ЄЕПу, дружба з московським сепаратистським партіями на Україні... є відверто промосковськими діями верхівки партії і таке намагання безсовісно нехтує свободу волі членів вашої партії та волю українського народу.

Це явище має конкретну назву: нагинання народу.

Чому себе так веде верхівка СДПУ (о) і зокрема ви, пане В. Медведчуку (-уче)? Можливо причина у наступному?

1) Ви за часів Союзу були сексотом (пояснення для молодшого покоління: донощик, якого завербував КГБ). А тепер ваше дось’є у Москві.

Відповідно Москва вас шантажує: або знищуєш на вигоду росіянам незалежність України, при цьому вам збережуть всякі блага і статус мільйонера, або ваша автобіографія публікується і ви до скону стаєте ганьбищем нації, підпадаєте під всякі суди, відповідно ВТРАЧАЄТЕ ВСЕ.

І з ганьбою залишаються до віку навіть ваші діти і вся родина.

2) Вам дуже добре заплатили. Настільки добре, що зламані всякі запобіжники, які диктували вам моральність, чуття Батьківщини, патріотизму, совісті...

Чи є з такої ситуації вихід на чисту воду? Як вчать всякі духовні вчення - вихід є завжди. Через покаяння.

Спершу перед собою і Богом, а потім з Божою допомогою й перед суспільством. А воно простить.

Народ завжди покаянників прощає... Успіху !

Олег Містків (Чернівці)

12-08-2005 21:29 Буковина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1123871393.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua