першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сьогодні свято Маковея

14-08-2005 19:57 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1124038677.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні православні відзначають свято Маковея. Уже зранку в центрі Києва люди з букетиками маковійського зілля - мак, хлібні колоски, запашні трави. Ідуть сім"ями, бігають діти, жартує молодь. Настрій у всіх гарний, обличчя усміхнені. Андріївський узвіз як завжди у вихідні заповнений численними відпочиваючими. Тут теж чимало людей з букетиками, багато хто у вишиванках. Модно вдягнений хлопець із стильною зачіскою каже в мобілку: "Привєтствую. Нє мог отвєтіть, бил в церкві". У руці хлопця - маківка. На Подолі біля храмів продають букети. Вулиці потопають у духмяному ароматі. Охочих придбати не бракує -- 1-2-3 гривні за в"язочку, можна вже складену, а можна підібрати на свій смак. Коло церков перемовляються урочисті люди - чекають на освячення. Світлі хусточки на жінках, світлі сорочки на чоловіках. Світло на душі.

14-08-2005 19:57 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1124038677.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua