першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Московсько-патріархатні і благодатні бритоголові у с. Шубранець

15-08-2005 23:53 Буковина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1124139238.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Московсько-патріархатні і благодатні бритоголові у с. Шубранець на Буковині.

Вчора православна церква святкувала винесення Чесного Хреста. Однак для мешканців с. Шубранець Заставнівського р-ну Чернівецької обл. свято перетворилося на сум.

На “Майдан” вже повідомлялося, про конфліктну ситуацію, яка виникла навколо незаконної прихватизації ще у 1997 році Московським Падлоархатом сільського старовинного храму.

Про це можна почитати тут:

SOS: Московський падлоархат прихватизовує Україну! http://maidan.org.ua/static/narnews/1118081355.html.

Суд проти РПЦ за присвоєний храм у с. Шубранець на Буковині.
http://maidan.org.ua/static/narnews/1121018785.html.

Суд у справі присвоєння РПЦ українського храму у с. Шубранець
http://maidan.org.ua/static/narnews/1121262043.html.


Московська церква ігнорує український суд !
http://maidan.org.ua/static/narnews/1122396021.html.

Московський піп Влайко Євсевій, який проживає у Чернівцях (і який учасник незаконної махінації з приватизацією сільського храму у 1997 році), вчора, 14 серпня, привіз у село цілий автобус стрижених бандитів у спортивних костюмах, кросівках.

Було видно, що то люди чужинці, бо РОЗМОВЛЯЛИ ПО-РУМУНСЬКИ І ПО-РОСІЙСЬКИ.

Та люди й не дивуються цьому бо єпископом Московської Церкви на Буковині є Онуфрій румун за національністю та духом, який все робить для «Романія маре» - Великої Румунії на Буковині (для ознайомлення: Романія маре – це політичне передвиборче гасло ультранаціоналістичної домінуючої партії при владі у Румунії, яка марить відновити «історичну справедливість» і включити Буковину у склад Румунії).

Тобто Онуфрій все робить для румунізації Чернівецької обл. Москва з її Патріархатом для Онуфрія лише прикриття і йому не страшна, бо вона далеко…

Однак є Божа справедливість, бо мешканці села Панка Сторожинецького району Чернівецької обл. (а це рідне село єпископа Онуфрія) перейшли до Київського Патріархату!!!

Попи-румуни з особливою злістю обстоюють РПЦ на Буковині, щоб перешкодити українцям гуртуватися.

Про типово масове засилля румунськими попами храмів РПЦ на Буковині відомо багато, зокрема можна почитати й тут:

РПЦ українцям НА Україні: “УКРАЇНЦЮ ВХІД ЗАБОРОНЕНО”
http://maidan.org.ua/static/narnews/1121266710.html.

Натомість, миряни с. Шубранець, толерантно і культурно щоб не створювати у таке велике свято конфлікту цього дня молилися біля сільради, оскільки всі в очікуванні відповідного рішеня суду стосовно незаконної прихватизації храму у 1997 році.

Крім того, у селі вчора був похорон і ховали односельця Шишигіна Леоніда Васильовича.

Відповідно, піп Влайко не дав ноші, підсвічники та інше начиння, що передбачено брати з храму до покійника для похорону.

А коли селяни пробували пронести покійника через церковне подвір’я, то згадана стрижена «охорона» закрила наглухо церковні ворота, повісила на ланцюг замок і розташувалася з внутрішнього боку по периметру огорожі.

Шубранчани і тут повелися мудро та пройшли мимо церкви, не встряваючи у конфлікт.

Була тут і міліція поруч, цілий день. Але оскільки все було мирно, то вона й не втручалася.

Тільки ось не зовсім зрозуміло на чиєму боці ця міліція. Адже міліціонери стрижених зайд не перевіряли, ніхто їх не відіслав назад додому…

Не зовсім зрозуміло веде себе й сільський голова Захарюк Петро Іванович. Він усунувся і зайняв пасивну, вичікувальну позицію, що на думку деяких односельчан, є ознакою того, що Захарюк підтримує московську церкву.

Адже сільський голова, як свій серед своїх, міг би зіграти ключову роль у замиренні села.

Бо і піп Влайко і «стрижені» є приїжджі, а практично все село нещодавно проголосувало на референдумі за входженя до Київського Патріархату.

ДЛЯ ДОВІДКИ: Трохи більше місяця тому сільська рада відмінила своє ж власне рішення від 1997 року про передачу храму у власність РПЦ, оскільки таке рішення є (і було) незаконне.

Однак Московській п’ятій колоні плювати на Україну та на українські закони.

Більше того, у 2000 році РПЦ прийняла добавки до свого Статуту, про можливість, при потребі (а коли потреба, то це знає лише Москва) закликати до непокори владі.

А це вже є компетенцією нацбезпеки і СБУ…

Олег Містків, Чернівці

P.S. Ситуація з наругою над покійниками (як це описано вище), є типовою у багатьох храмах на Україні.

Подібне відбулося нещодавно у селі Стрілецький Кут Кіцманського р-ну Буковини.

Там при спробі пронести покійника на цвинтар через церковне подвіря (єдина дорога на цвинтар), московські служки «найканонічнішої і найблагодатнішої і найРПЦшної» викинули покійника з домовини. Однак, це вже інша історія…

15-08-2005 23:53 Буковина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1124139238.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua