першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто фінансує "Громадський актив Києва"?

16-08-2005 17:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1124201138.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вони всюди... Помаранчеві люди-клони з червоним транспорантом "Гражданский АКТИВ Киева". Їхня декларована мета - контроль за владою, їхня зброя - просвіта, їх мотивація... А ось тут треба більш детально.
Однією з ймовірних версій фінансування "Активу" є кишеня П.Порошенко. Бо керує процесом "народження" громадської організації людина з його свити піар-технологів - пан Гайдай, відомий своїми турами до Росії і участю в організації Майдану під час "Помаранчевої Революції". Навіщо Порошенкові "Актив" - питання риторичне, тому що кожен політик розуміє: взяв Київ - взяв країну. До того ж, столиця, з її постійним профіцитом бюджету і стрімко зростаючими цінами на нерухомість є "дуже солодкою конхветкою" для Порошенка з його похитнувшимися позиціями. У всякому разі, поява "Активу" на вулицях міста - це ще одна ознака того, що кампанія 2006 року буде цікавішою й "багатшою", ніж президентськи перегони 2004 року.

16-08-2005 17:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1124201138.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua