першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ми отримали з Києва жахливу звістку.

18-08-2005 09:48 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1124347687.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Президенту України
Ющенко В. А.Шановний Вікторе Андрійовичу.Ми отримали з Києва жахливу звістку. В день Незалежності України готується до самоспалення наш товариш і побратим Губенко Микола Іванович. Людина незламної волі, десятки років віддав боротьбі за демократію.

Останній раз в листопаді 2004 р. за протестну ходу проти будівництва в Сімферополі в парку ім. Гагаріна фірмою “Професіонал” висотного будинку співробітники МВС били його так, що з горла пішла кров. Це було на очах у трьох сотень людей на привокзальній площі м. Сімферополя. Це нелюдське свавілля залишилося безнаказаним. Напівмертвим його потягли до суду, дали 15 діб арешту.

Він протестує проти суддівського свавілля в Криму та Сімферополі.

Один із прикладів. Проти нашої організації “Екологія і Світ” за протести проти будівництва в Сімферополі в парку ім. Гагаріна фірмою “Професіонал” висотного будинку було порушено карну справу і засуджено нашу організацію до сплати 545 000 гривень, так званого “відшкодування збитків”. 19 липня 2005 року ця ганебна справа розглядалась у Верховному Суді України. Вирок “найсправедливіший суд” залишив незмінним! (До речі, на вашу адресу з цього питання направлено багато листів і не отримано жодної відповіді чи допомоги.) А почала цей ганебний судовий процес суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Адаменко. Вона теж є у списку суддів, яких Губенко вимагає притягнути до відповідальності.

Пане Президенте, ми боролися за Вас, ми боролися за себе. Тепер наші люди не можуть знайти захист за нової влади. Вже двоє згоріли на площі перед Верховною Радою. Що ви робите? Це за нової влади потрібні нові Гірники?

Пане Президенте, не допустіть смерті нашого побратима – патріота України Губенка Миколи Івановича. У нього є родина, сини, а їхній батько кладе своє життя на вівтар нової України.

Якщо це станеться, не дай Боже, ця смерть впаде на Вашу голову, вибачайте.З повагою,

Голова Сімферопольської

організації“Екології і Світ”

Макаров Петро Георгієвич __________________________


Голова Сімферопольського осередку

“За Україну! За Ющенка!”,

учасник установчого з’їзду “НСНУ”

Смолянінов Петро Васильович __________________________


95034, м. Сімферополь,

вул. Польова 83, кв. 56, т.роб. (0652) 54-58-65

т.дом. (0652) 51-56-20, 8-097-2194003 Смолянінов Петро Васильович

Ми отримали з Києва жахливу звістку. В день Незалежності України готується до самоспалення наш товариш і побратим Губенко Микола Іванович.

18-08-2005 09:48 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1124347687.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua