першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Миколаївський міський голова остаточно перефарбувався

21-08-2005 14:39 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1124624356.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мер Миколаєва Володимир Чайка остаточно визначився з партійними уподобаннями. На виборах 2006 року його кандидатуру на посаду міського голови підтримає обласна організація партії «Батьківщина».

В період виборчої кампанії-2004 миколаївський міськвиконком під керівництвом пана Чайки всебічно підтримав кандидата від влади пана Януковича. Широко відомі заходи щодо «голосувания на дому», фальшування виборчих списків, брутальний тиск на вчителів та медпрацівників, тощо. У дні помаранчевої революції квінтесенцією «синьо-білої ідеї» у місті корабелів стали горезвісна Резолюція сесії міськради про осудження Майдану та Звернення ( 23 листопада 2004 р. газета «Рідне Прибужжя») до президента Леоніда Кучми від жінок Миколаївської області з закликом силою розігнати оппозицію у Києві, яке одноосібно підписала замісник міського голови Таміла Бугаєнко.

Але за півроку до муніціпальних виборів миколаївський голова остаточно перефарбувався у помаранчеві коляри. Городяни не раз чули, як класно співає під гітару мер Володимир Чайка на публічних заходах. Отож, напевно, в його репертуарі зявиться чудова дитяча пісенька «Оранжевое солнце, оранжевое небо»

21-08-2005 14:39 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1124624356.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua