першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Трагічно загинув Андрій Хоменко.

23-08-2005 03:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1124755945.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

21 серпня 2005 року, трагічно загинув Андрій Михайлович Хоменко, депутат Києво-Святошинської районної ради. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.
Андрій був координатором Наметового містечка на Хрещатику в дні «Помаранчевої революції», де здобув великий авторитет як у багатьох представників нинішньої влади, так і в простих громадян Києва та інших регіонів України. Андрій, це людина, яка з перших днів і до інавгурації президента Ющенка була на майдані Незалежності з народом.

Після помаранчевої революції очолив Всеукраїнське громадсько-політичне Об’єднання «Патріот – Захисник Батьківщини», яке зародилося ще під час «Помаранчевої революції».

Станом на 1 липня 2005 року об’єднання налічує понад 15 тисяч членів.

За цей час було проведено багато різних заходів по різних напрямах діяльності, зокрема:
- акції підтримки нової влади у м. Самборі Львівської області та м. Недригайлові Сумської області.
- у Львові було підтримано правозахину акцію, де підтримали протест голодуючих військовослужбовцій внутрішніх віськ проти керівника слідчого ізолятору ВЛ315/20.
- об’єднанням було ініційовано порушення кримінальної справи проти приватного підприємця, в цеху якого було скалічено неповнолітню працівницю.
- нещодавно за участю Об’єднаня було проведено фестиваль підтримки народних традицій «Печенізьке Поле», в якому взяли участь багато колективів народної художньої самодіяльності, після чого відбувались змагання яхтсменів олімпійського резерву України у Харківській області.
- у м. Надвірній Іванофранківської області була проведена акція по захисту заповідних територій.

«Патріот – Захисник Батьківщини» ніколи не стоїть осторонь процесів становлення громадянського суспільства, які відбуваються в державі, і буде прагнути залучати громадян до активної позиції, особливо молодь, щоб вони були небайдужими до долі своєї Батьківщини.

В цей скорботний час висловлюємо від себе та всіх друзів і колег щирі співчуття дружині Оксані, трьом малим донькам, всім близьким та рідним Андрія Михайловича.

Світла пам'ять про цю чудову людину, вірного товариша назавжди залишиться в наших серцях.


Всі ті, хто його знав...

Громадська Панихида відбудеться 23 серпня 2005 р. 11:00-13:00, за адресою
м. Київ, вул. Максима Берлінського, 25
e-mail: patriot@vicatv.kiev.ua

23-08-2005 03:12 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1124755945.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua