першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Левый" заробіток Пенсійного фонду

26-08-2005 21:15 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1125080130.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Бердичівське відділення Пенсійного фонду вимагає від фізичних та юридичних осіб виписувати газету "Пенсійний кур'єр". Це відбувається наступним чином: керівництво в усній формі дає вказівку своїм підлеглим, щоб вони в повному обсязі "виконали план" (600 екземплярів газети в місяць), підлеглі в свою чергу проханнями, погрозами (рос.:кто на что гаразд!) або самі тобто за свої кошти виписуванння "ЦЬОГО КУР'ЄРА". Певним чином керівництво Бердичівського відділення не є прямим винуватцем цієї ситуації, а лише виконавцем "Київського замовлення". Доречі тираж газети складає приблизно 227 тис. примірників - "непоганий заробіток". Вміст інформації газети не відповідає своїй назві: замість огляду законодавчих актів - програма телепередач, спортивний огляд, кулінарні рецепти і так в тому ж дусі, здається і їм ще для повного щастя не вистачає пубкування анекдотів. Таким чином проходить Пенсійна реформа.

26-08-2005 21:15 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1125080130.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua