першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Спільна заява політичних партій коаліції "Сила народу" про кадрову політику Бориспільської райдержадміністрації

29-08-2005 12:04 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1125306261.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Спільна заява політичних партій коаліції "Сила народу" про кадрову політику Бориспільської райдержадміністрації

Іде процес примусового залучення працівників державних установ у члени УНП.
На президентських виборах політичні партії, об'єднавшись у коаліцію "Сила народу", ставили за мету розбудову незалежної, правової, процвітаючої України. Ця мета вимагає спільних зусиль всіх конструктивно налаштованих сил, щоб виправдати надії людей, які боролися за перемогу і вірили нашим обіцянкам. Проте, реалії сьогодення викликають занепокоєння серед членів наших партій та зневіру людей у спроможність виконання новою владою тих обіцянок, які давались на Майдані.
Ефективність дій усіх панок влади залежить від тих кадрів, які втілюють у життя Програму Президента. Як неодноразово заявляв В.А. Ющенко, при підборі кадрів нова влада повинна брати за основу професіоналізм та відданість інтересам України. Малось також на увазі, що кадрова політика в органах державної влади не повинна замикатись на одній партії, а повинна координуватись усіма політичними силами, що входили в коаліцію.

На жаль, на Бориспільщині ці принципи ігноруються. На ключові посади в райдержадміністрації призначені лише однопартійці її голови, члени УНП, значна частина яких не місцеві і не знають ні специфіки району, ні його першочергових проблем.

Більше того, робиться спроба замінити керівників державних установ своїми однопартійцями, не враховуючи ні рівень їх підготовленості, ні компетентності.

Голова райдержадміністрації Іван Полюхович кадрові перестановки здійснює одноосібно, без консультацій з політичними партіями коаліції "Сила народу". 27.07.2005 року він заявив про намір звільнити з посади начальника районного управління освіти Вовка О.М. та 90% директорів шкіл, замінивши їх своїми однопартійцями. При цьому обгрунтовані мотиви такого кроку не наводяться. Більше того, іде процес примусового залучення працівників державних установ у члени УНП. Такі дії не лише суперечать вимогам Президента щодо підбору кадрів, а і призведуть до руйнування освітянської галузі в районі.

Звісно, це викликає обурення серед працівників освіти та громадськості району. Ми засуджуємо такі дії, які ставлять інтереси однієї партії, вданому випадку УНП, вище загальнодержавних, принижують суспільну значимість інших політичних сил , що боролись проти кучмівського режиму, підривають віру в людей, в ідеали революції, викликають недовіру до нової влади та Президента. Ми вимагаємо негайно припинити масові кадрові зміни в установах району. Наполягаємо на проведенні круглого столу керівників політичних партій коаліції "Сила народу" для розгляду питання про кадрову політику в районі, публічності та прозорості в усіх діях керівництва райдержадміністрації.

Голова районної партійної організації ПППУ – Д-Ф. Гудима
Голова районної партійної організації партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина" – М.П. Поминальний
Голова районної організації Народного Руху України – В.П. Тименко
Перший секретар районного комітету СПУ – Л.П. Черневич
Голова районної організації УРП “Собор" – В.А. Шапошніков
Голова районної організації Народної Партії України – М.І. Кононенко
Заступник голови районної організації партії НСНУ – А. Чайка

“Вісті”, № 34 (280), 25-31 серпня 2005 року

29-08-2005 12:04 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1125306261.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua