першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Японії ще досі не знають, хто в Україні Президент

30-08-2005 07:26 Азія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1125375981.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

<small><i>На веб-майданчику української амбасади в Токіо ще сьогодні посилання "President of Ukraine" вказує на http://www.kuchma.gov.ua/ </i></small>

Цій історії вже на сьогодні виповнилося більше, ніж півроку. Не кажучи вже про те, що від виборів пройшло ще на три місяці більше.

Спочатку трохи передісторії. Українською спільнотою в Японії вже не раз підіймалося питання незадовільної роботи тутешнього посольства. Практично кожному має бути зрозуміло, що всі такі розмови українських громадян успішно ігнорувалися персоналом амбасади. Випадок із цим злосчасним посиланням - всього лиш один із таких прикладів, але це той приклад, який дуже яскраво демонструє відношення нашої влади не тільки до своїх громадян, а і до державної політики.

Тож, що ми маємо. Сьогодні (коли я це пишу) вже 30 серпня. Тобто пройшло, щось із 8 місяців від того часу, як Президентом України було обрано Віктора Ющенка. Зайшовши на майданчик української амбасади в Токіо http://www.ukremb-japan.gov.ua/eng/references/ ви побачите, що першим посиланням на цій сторінці числиться посилання на веб-майданчик Президента України. Цікавинку складає те, що це посилання вказує на сторінку http://www.kuchma.gov.ua/, тобто для Посла України в Японії п. Костенка і для всіх дипспівробітників Президентом все ще є достопам'ятний...

Може й не варто було б зразу ось-так кричати про це на весь Майдан, спитаєте ви? Заковика заключається в тому, що українці вже кілька разів підіймали це питання перед працівниками амбасади, на що неодноразово отримували відповідь, що "прикру помилку буде виправлено".

Вперше це питання було підняте 23 березня поштовій розсилці українців в Японії "Краяни" ( kraiany@yahoogroups.com). Поштова адреса посольства також підписана на цю розсилку, і всі дискусії українців не проходять повз увагу персоналу амбасади (чи так мені хочеться в це вірити). Після кількамісячного чекання не покладаючись надалі на ненадійні електронні носії інформації ми знову повернулися до цього питання. На черговій зустрічі активу української громади з дипперсоналом, що відбулася 7 липня ми знову нагадали про цю злощасну ссилку. І, звичайно-ж, знову почули відповідь що ось-ось її буде виправлено.

Ще через більше, як півтора місяці після цього кожен бажаючий може впевнитися в тому, куди саме веде посилання з сторінки українського посольства.

30-08-2005 07:26 Азія // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1125375981.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua