першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лідерам демократичних громадських об”єднань Полтавщини:

04-09-2005 09:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1125816745.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як повідомив Майдан-інформ, 8 лідерів і 36 членів громадської колегії при голові Полтавської облдержадміністрації висловили недовіру губернатору Полтавщини С.Бульбі та зажадали від Президента України і Прем”єр-міністра України його звільнення з посади.
У того, хто бодай трохи знається на стосунках у вищих ешелонах влади і політики, цей демарш може викликати лише іронічну посмішку. Ніколи пан (чи товариш) С.Бульба не буде звільнений, допоки між політичними силами існують певні домовленості, про які всім відомо. Полтавщина стала розмінною картою у великій політичній грі-2004, і буде нею на виборах 2006 року. Бо за голоси полтавських виборців таким, як С.Бульба, простять все.
Ви були потрібні, коли мерзли у наметах на Майдані, волаючи:”Нас багато, нас не подолати!” Не подолали? Подолали, причому легко... І хто? Губернатор-соціаліст вкупі з кількома опричниками... Вашу громадську колегію розігнали, як „Учредітельноє собраніє” у 18-му році. Пам”ятаєте? „Караул устал...”
А владу ділили без вас, і дивіденди від влади теж ділять без вас, і депутатські мандати в усіх радах, починаючи з Верховної, теж ділитимуть без вас.
Тож поцьвірінькали, погралися в демократію – і досить. Вклоніться низенько п.Бульбі, який відрапортував за двомільйонний полтавський ужинок (хоча сіяв і жнивував не він, це піт і праця тисяч селян), за зниження цін на цукор (це, правда, заслуга Ю.Тимошенко), а заодне і за підвищення тарифів на воду і тепло, і за ту погань, якою накачують м”ясо на м”ясокомбінатах, щоб було важчим.
Пан С.Бульба полюбляє називати Полтаву анклавом „кучмізму”. Це дійсно так. А тепер вона стала ще й анклавом „бульбізму”. Що це таке, спитаєте ви? Це наука про те, як задурити людям голови красивими словами про демократію, на ділі продовжуючи кращі традиції кучмізму з використанням кучмівських же кадрів, душачи демократію в найменших її проявах та усуваючи громадскість від будь-якої участі у дерхавних справах. Неодмінними атрибутами „бульбізму” є впровадження авторитарних методів керівництва, підбір кадрів за принципом особистої відданості та обман.
Так що, панове, моліть Бога, щоб Ваше звернення прочитав бодай якийсь дрібний чиновник із Секретаріату Президента України чи Уряду. Бо далі нього воно все одно не піде. Політика, друзі, політика... І не вам її вершити!

Лідерам демократичних громадських об”єднань Полтавщини:
Пані і панове, поцьвірінькали – і годі!

04-09-2005 09:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1125816745.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua