першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Конференція НСНУ в Криму

12-09-2005 09:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126505463.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Політичний цирк перефабованих у Криму

Сьогодні. 11 вересня 2005р., у Сімферополі в приміщенні Університету економіки і управління відбулась таємно зібрана та напівпідпільна конференція членів партії Народний Союз “Наша Україна”.
Скориставшись політичною нестабільністю у державі, В. Горбатов (премєр – міністр Криму за часів Кучми, ярий прихильник В. Януковича, один з найбагатших людей Криму) зібрав своїх прихильників на нелігітимну конференцію, метою якої було зняття з посади Голови Кримської організації партії Народний Союз “Наша Україна” Шкляра В.Б.
Від інших членів партії Народний Союз “Наша Україна” – не делегатів- Горбатов огородився козачками з Братства козачих військ, головне управління яких знаходиться у Краснодарі (Російська федерація). Козаки були озброєні нагайками, надзвичайно агресивні, з ними були бойові собаки. До журналістів, які намагались потрапити на конференцію, застосовували фізичну силу. Членів Центрального виконкому та членів контрольно – ревізійної комісії партії Народний Союз “Наша Україна”, які прибули з Києва, козаки не пропускали і цькували їх собаками.
Для масовки було зігнано неповнолітніх учнів ПТУ. Інших людей, які хотіли підійти до приміщення, де відбувалась нелегальна конференція не підпускали за 300 метрів!?
Такого попрання закону та прав людини не було з моменту оголошення незалежності України!!!

12-09-2005 09:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126505463.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua