першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Соратники Ю. Тимошенко визначаються з кандидатами в депутати

12-09-2005 14:22 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126524174.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Перечинська районна організація „ВО „Батьківщина“ - 11 вересня провела розширене засідання б’юро, на якому було затверджено кандидатів в партійні списки в районну та міську ради. Учасники зібрання також затвердили напрямки роботи організації, по підготовці до проведення виборчої кампанії 2006 року, з якими ознайомив присутніх голова районної організації Олександр Бородич.
В роботі засідання прийняв участь заступник голови Закарпатської обласної організації „ВО „Батьківщина“ - Віталій Постолакі, який проінформував присутніх з стратегічними напрямками роботи партії.
Було прийнято звернення до жителів Перечинщини, з пропозицією звертатися по проблемним питанням та направляти свої пропозиції, по покращенню економічної та соціальної ситуації, а також особистих питаннях в громадську приймальну „ВО „Батьківщина“ яка розпочала свою роботу в районному центрі.
Всі звернення після розгляду та аналізу, в разі потреби, будуть направлятися в фракцію партії в Верховній раді України.

Прес-служба Перечинської
районної організації „ВО „Батьківщина“

12-09-2005 14:22 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126524174.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua