першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Одесi вiдкрито фотовиставку про спотворене мiсто

14-09-2005 08:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126677419.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звичайний фашизм - такими словами охарактеризував сітуацію, що склалася навколо забудови історичного центру Одеси депутат міської ради, директор Дитячого реабілітаційного центру Борис Літвак. Про це він заявив підчас відкриття фотовиставки „Одесса. Спасем и сохраним”, що розпочала свою роботу в приміщенні центру. На знімках відомого фотохудожника Леоніда Сидорського представлено куточки старої Одеси, спотворені різноманітними прибудовами, зовнішньою рекламою та так званою „реконструкцією”, занедбані пам’ятки архітектури, напівзруйновані старовинні будинки. При цьому відкриття виставки перетворилось на невеличкий мітинг, на якому присутні говорили про наболілу проблему знищення міста. Сам Леонід Сидорський стверджує що в його об’єктив потрапила лише невеличка частина тих місьц історичного центру міста, яки можуть зникнути. Він впевнений, що лише активна громадська позиція зможе врятувати місто та сподівається, що своєю виставкою зробив внесок в цю справу. В свою чергу Борис Літвак вважає, що забудова Одеси, яка тривала за часи минулого міського голови Р. Боделана, може свідчити лише про повну байдужість тодішньої влади до міста. Як приклади він навів численні зруйновани санаторії, зведений з порушенням законодавства житловий будинок поруч зі знаменитим Театром опери та балету, багатоповерховий готель „Одеса” (бувший „Кемпинські”), який, на думку багатьох одеситів, спотворив славнозвісний морський краєвид з Приморського бульвару. Б. Літвак заявив, що прийшов час дещо ліквідувати з цих „об’єктів”. При цьому він зазначив, що особисто готовий працювати прорабом при деконструкції згаданого готелю „Одеса”.

14-09-2005 08:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126677419.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua