першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кримська Контреволюція - на марші

14-09-2005 12:02 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126688564.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Це письмо - моє розміркування над тим, що коїться в Криму. Деякі факти, наведені нижче, є загально відомими. Мої аргументи можно не приймати, але їх не треба ігнорувати, коли за мене щось робиться у моїй же країні!

Те, що відбувається зараз в Криму - повзуча контреволюція. Так і приходить до пам'яті французська Вандея, яка за часів Великої революції стала базою білих роялістів.
Спікером кримського праламенту є і досі Борис Дейч, перший зам керівника штабу Януковича, а віце-спікером - керівник Партії регионів господін Кисельов.
Уряд автономії - Совмін - є базою "фарбованих". Останні налічують таку величезну кількість, що скоро стануть, мабуть, найвпливовішією мегапартією, і не тількі в Криму.

Зараз бачимо черговий абсурд, коли "людина Тимошенкі" бізнесмен Андрій Сенченко ... вимагає відставки іншої "людини Тимошенкі", прем'єра Криму Анатолія Матвієнко.
Логіка фарбованої опозиції теж нещіра: Сенченко каже, що Матвієнко має піти на ознаку своєї солідарності з Тимошенкою. Але при тому сам Сенченко, як говориться, не дурень, и готовий сам очолити кримський уряд - мабуть, теж із солідарності з екс-прем'єркою??

Йдемо далі! Відставку БЮТівця голосніше за всіх вимагають така собі партія "Союз", що набула останніми місяцями нечуваної помітності, та увесь клюб білих, біло-голубих, просто голубих та червоних. Виявляється, що саме вони зараз відчули себе хазяїнами? І ми, переможці, маємо знову робити те, що нам накажуть обридлі вчорашні дядечкі, які дуже болісно переживають свої тимчасові відставки.

Кримінальні чиновники, що їх так ніхто системно й не люстрировал, диктують досі умови керування Кримом. Від саботажу до відкритих ескапад, коли госслужбовці беруть участь у мітінгах з помаранчевим віслюком, на якому написано "Ющенко урод"! - от така собі в Криму революція.

П.С. Це не програма дій, не декларація, це крик души кримчанина, який не хоче жити і бачити дежавю. Революція або має відбутися всюди, або давайте скажемо, що її і не було. Як пересічний громадянин я вважаю, що Крим пора серьйозно та системно перетряхнути. Аргументів не надаю, вони є очевідні.

14-09-2005 12:02 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126688564.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua