першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одіозний ректор Головко продовжує звільнення

15-09-2005 22:49 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126813752.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Терор крокує Україною?

Президенту України Вікторові Ющенку.

Вельмишановний Віктору Андрійовичу! Ми агітували і голосували за Вас, ми стали на майданах Києва, Харкова та інших міст України. Кожен з нас – це маленька часточка того великого руху, який підтримав і забезпечив вам Президентство. Ви готові були, як заявляли, «стати на коліна» і «прохати, щоб ми не розходились з майданів». Ви обіцяли «бандитам – тюрми», але, що сталося?! Ці бандити нахабно переслідують, чинять розправу і звільняють з роботи Ваших прибічни-ків. Вони залишають в колективі тільки тих, хто був у протилежному таборі, використо-вують Вашу непослідовність, Ваша нерішучість виливається трагедією для Ваших прихи-льників. То чому Ви зволікаєте з притягненням до відповідальності бандитів і не захищає-те саме тих, хто ризикував, вірив Вам, підтримував Вас і виборював декларовану надію на краще майбутнє.

Нажаль, наші неодноразові звернення щодо дій ректора Харківської державної зоо-ветеринарної академії (ХДЗВА) В. Головка, як і численні звернення до Мінагрополітики та Міносвіти України, залишились не почутими. За цей час ректор В. Головко розправився звільненням ще з п`ятьма викладачами ХДЗВА, яким він погрожував звільненням саме за підтримку Вас під час виборів. Наші неодноразові звернення в прокуратуру, СБУ, міліцію щодо зловживань також залишились без уваги. Ми повідомляли про те, що В. Головко за-ймає посаду ректора незаконно, не на підставі виборів колективу ВНЗ, а на підставі листа в Міністерство з Харківської облдержадміністрації (колишній губернатор Є. Кушнарьов), звертали увагу на те, що прокуратура визнала факти використання В. Головком «атестату професора з кафедри, на якій він ніколи не працював», що В. Головко був «призначений на посаду ректора не маючи жодного дня педагогічного стажу і при цьому», пишуть про-курори, «В.Головко був призначений Мінагрополітики на посаду ректора». Наразі В. Го-ловко користується контрактом , що укладений не з Міністром, а з колишнім замісником держсекретаря Мінагрополітики, що, звичайно, не може бути підставою для обіймання посади ректора. Освіта в ХДЗВА зруйнована, документи щодо акредитації вузу , як і інші, підроблені, постійно із зоологічною наполегливістю звільняються талановиті викладачі, залишаються пенсіонери, які не розуміють української мови, панує корупція, яка знайшла підтримку чиновників Міносвіти та Мінагрополітики. Після звернення зі скаргою в ці мі-ністерства ректор Головко звільнив ще три доцента, на їх посади прийняті не фахівці, осо-би без педстажу. Якщо приїздить комісія, вона відмовляє профспілковому комітету в мо-жливості ознайомлення з будь-якими документами. Судом визнано, що у ВНЗ, яким керує В. Головко, не додержуються Конституції України, Кодексу Законів про Працю, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

При цих обставинах надходять чутки, що ректор В.Головко знаходиться на цій по-саді, начебто, тільки завдяки чиновникам з Вашого оточення, які підтримують В.Головка. Ми та наші родини знаходимося в стані терору та тортур.

Просимо Вашого негайного втручання на захист наших конституційних прав та розслідування стану, в якому опинились студенти, викладачі, їх родини, включаючи мало-літніх дітей. При підтримці об`єднання громадських та партійних організацій починаємо страйкові дії та акції протесту під гаслом: «Свободу не спинити!».

З повагою,

В. Маслійчук, канд. історичних наук ;Б. Рубан, доцент; Шакула О. О., доцент; Бочаров В. О., доцент; Галашко О. І. зав. кафедри, майстер спорту України; Гришко Д. С. доцент;Заволока Андрій доцент, голова профспілкового комітету; Заволока А. А. професор, академік УТА; Люлін П. В. доцент.

15-09-2005 22:49 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126813752.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua