першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Луценка. Будемо ще терпіти?

16-09-2005 14:44 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126871042.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пане Министре!
Прочитав дуже приємний заголовок на http://obozrevatel.com/news/2005/9/15/43619.htm. А саме:"В следующем году зарплата милиционеров возрастет еще на 20-30% - Луценко"
Але стаття виявилась не дуже втішливою за змістом для старшого нач. складу працівників міліції. Тим більше, що у 2005 році Ваші дії призвели до такої ситуації:
Підполковник міліції, 2 вищі освіти (у тому числі юридична), ст. науковий співробітник, вислуга 18 років отримує 1200 грн/міс;
і старший прапорщик міліції, водій, освіта середня, 10 років вислуги заробіток 1650 грн/міс!!!
Зрозумійте, будь ласка, що не весь старший нач. склад БІЛОКОНІ! Доволі часто можна побачити лейтенанта, що вирулює на такій іномарці, яка не снилася й високим посадовцям та вдалим бізнесменам. Само собою лейтенантське авто записано на його, наприклад, тещу. Ось тут ми підійшли і до питання боротьби з корупцією.
Невже не можна прийти до якогось підрозділу, подивитись який транспорт стоїть біля будівлі і хто, з яким задекларованим доходом їздить на цих авто. А якщо виявиться, що це майно записано на "тьотю", то її слід гарно спитати, де і з яких джерел-накопичень вона взяла ці гроші Це самий простий варіант. Далі у списку: квартири та будинки, яхти, навчання дітей в елітних вітчизняних та закордонних закладах освіти. Якщо таке досі не робиться, то "значит кому-то это сильно нужно". Так, згоден, що зараз в Органах проводиться атестація і подібні питання ставляться до кожного робітника персонально. Але не згоден, коли трусять в першу чергу тих, хто чесно задекларував своє майно. Приклад. Товариш продав свою квартиру без так званого євроремонту (майже на Хрещатику), в якій він виріс і яка дісталася йому від батьків, та купив нову десь на Троєщині. Знали б Ви скільки йому довелося доказувати атестаційній комісії та писати пояснювальні про легальність коштів за які придбано нове житло… В той же час власники "тьотіних" авто і проч. почуваються дуже впевнено і спокійно.
І на останок. Ніхто не хоче зазирати в кишеню старшому прапорщику. Це дуже правильно, що статки хоч деяких категорій працівників зростають. Але виникає питання: чи правильно я свого часу зробив, присвятивши більш ніж 10 років освіті? Пропоную перш ніж проводити якісь реформаторські зміни, добре вивчати статистичні дані.
Дуже дякую за увагу
Підполковник

P.S.Це не анонімне повідомлення – не можна написати анонімку на начальника самому начальнику.

16-09-2005 14:44 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126871042.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua