першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СБУ на замовлення корумпованих чиновників тисне на УНП

17-09-2005 09:35 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1126938912.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звинувачено в корупції голову Коропської районної організації УНП Василя Кирилюка, що зараз займає посаду керівника відділу освіти Коропського району Чернігівської області. За результатами слідства, яке проведене працівниками обласного управління СБУ з порушенням громадянських прав та процесуальних норм, складено протокол про адміністративне правопорушення, які ніби то скоєні паном Кирилюком за два місяці свого перебування на державній службі. Сума збитків, до яких привела ніби-то корупційна діяльність склала аж 330 гривень. Слідство тривало не менше двох тижнів. Читаючи протокол неозброєним оком видно безпідставність звинувачень і стає зрозумілою замовний характер розслідування. Мабуть тому, в порушення чинного законодавства, справа не буде розглядатись місцевим судом, який, схоже не контролюється СБУ.
Найцікавіше, що, виявляється, голова РО УНП - єдиний корупціонер в районі, де розграбовано ліс (і грабується далі), комунальне майно, земля. Прокуратурою успішно поховано кінці в воду в резонансній справі масової роздачі хабарів під час минулих президенських виборів.
З сумом доводиться констатувати, що силові структури, на чолі з СБУ, продовжують вірно служити. Кому? І не цураються брудних замовлень на кшалт цього.

17-09-2005 09:35 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1126938912.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua