першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відповідь анонімним студентам на відкритий лист ректору

19-09-2005 17:15 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127139333.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Анонімний лист студентів географічного факультету здивував та “потішив” працівників деканату та керівників студентських громадських організацій факультету. Здивував тим, що появився цей лист не під час “гарячого” сесійного періоду, а в підготовчий період до нового навчального року. У листі студенти намагаються оцінити роботу заступника декана доцента С. Кравціва за весь навчальний рік під призмою помаранчевих подій. Нагадаємо “новоспеченим” помаранчевим активістам, що одними із перших представників від Львівського національного університету імені Івана Франка на Майдані Незалежності у першу “критичну” ніч були працівники географічного факультету під керівництвом заступника декана С. Кравціва. Пріоритетними принципами роботи деканату є засади демократичного поступу на факультеті: створено орган студентського самоврядування, проведено перевибори керівництва студентської профспілки, налагоджено систематичні зустрічі працівників деканату та професорсько-викладацького складу із студентами, під час яких зауважень до роботи деканату з боку студентської громади не було. Чомусь ці зауваження появились від окремих “горе” студентів, у яких на нашу думку не зник тягар літньої сесії (перездача та ліквідація академзаборгованості).
“Потішив” цей лист не прихованим бажанням окремих студентів вирішити свої власні інтереси із заборгованістю за літню сесію через використання групового анонімного листа та публічного опаплюження заступника декана доц. С. Кравціва, який принципово виконував рішення Вченої ради факультету щодо ліквідації заборгованості. До 25 серпня, студенти, які не змогли ліквідувати заборгованість, були скеровані заступником декана для здачі іспитів перед комісією.
Автори листа також не знаюють про розподіл функціональних обов´язків заступників декана на рідному факультеті. У функціональні обов´язки доц. С. Кравціва не входять поселення у гуртожитки, розподіл студентів за кваліфікаційними рівнями “магістр”, “спеціаліст”, оскільки він є заступником декана з навчально-методичної роботи заочної форми навчання та організації навчально-виробничих практик.
Щодо популярної тепер теми хабарництва, то лише нагадаємо, що під час сесії постійно працював телефон довіри і не поступало жодної інформації ні на С.Кравціва, ані на інших співробітників географічного факультету. І зовсім вже “потішило” бажання протиставити колишніх працівників деканату із теперішніми. І Микола Миколайович і Роман Мар´янович залишаються щирими порадниками деканату у різних питаннях. Більше того, деканат продовжує послідовну лінію щодо навчальної і виховної роботи, закладеної своїми попередниками.
Деканат факультету традиційно в перших числах вересня проводить зустріч із студентами усіх курсів, щоб вислухати їхні побажання та зауваження. Запрощуємо тих, хто писав листа ректору на сайті “maidan.org.ua.” на чергову зустріч.


Декан
географічного факультету Я. Хомин

Заступники декана С. Благодир
В. Біланюк
Голова студентського
профбюро факультету М. Лемак

Голова студентського
самоврядування факультету Н. Рогач

Відповідь анонімним студентам
на відкритий лист ректору Львівського національного університету імені Івана Франка

19-09-2005 17:15 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127139333.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua