першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВРЯТУВАТИ Україні 60 млн. дол. США!

19-09-2005 17:43 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127141035.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Керівник Світового банку по Україні, Молдові та Білорусі підписав листа у якому повідомляє про ліквідацію Проекту "Розвиток приватного сектору".

Проект вартістю у 60 млн. дол.США передбачає наступні компоненти:
- РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ та підвищення КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ підприємств у 6 регіонах України;
- пакращання РЕГУЛЯТОРНОГО СЕРЕДОВИЩА;
- розвиток вітчизняного ринку МЕНЕДЖМЕНТ-КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ.

Непокоїть те що це перший потужний Проект, який пройшов відкрите обговорення та погодження як урядовцями, так і громадськістю. І його намагаються зупинити.
31 серпня відбулось чергове засідання Уряду на якому йшлося про Проект.
1 вересня Роман Бессмертний провів нараду із представниками Світового банку.
Держкомпідприємництва вже готовий був запускати впровадження Проекту у Миколаївській та Одеській областях.
І раптом, 16.09.05 (п'ятниця, останній роб. день тижня) Світовий банк відправляє Лист із повідомленням про закриття Проекту, при чому оголошує день початку процедури 19.09.05 (понеділок). Хто ж зреагує у вихідні дні???
Чому Світовий банк обрав саме час коли Президент України Віктор Ющенко знаходиться за межами країни? Чому Світовий банк хоче закрити Проект саме перед днем голосування за нового Прем'єра Єханурова Ю.І.?
Чому Світовий банк сомастійно, в односторонньому порядку вирішує потрібен , чи ні цей Проект Україні? Чому Світовий банк не зважає, що міністерства та відомства вважають Проект корисним та актуальним?

Чи не намагається Світовий банк таким чином дати сигнал західним підприємцям, інвесторам - що в Україні не все добре, що не поспішайте в Україну?

Зовсім не зрозуміла позиція українських урядовців на цю ситуацію. У процесі погодження оновленої концепції Проекту беруть участь Міністерство економіки, Міністерство фінансів, Фонд Державного майна, Антимонопольний комітет, Держкомпідприємництва. Чому всі, окрім Міністерства фінансів (в них окрема думка), підтримували Проектні завдання, голосували за впровадження Проекту, а тепер мовчать?!?!

Президент України доручив Раднику Каськіву Владиславу розробити концепцію створення "Координаційної Ради з питань міжнародної технічної допомоги". Шановний пане Владиславе, можливо є сенс роботу Ради розпочати із відновлення Проекту "Розвиток приватного сектору".

Хто ж за нас самих буде дбати за відстоювання інтересів України? Керівництво країни посилає месиджі бізнесу усього Світу - йдіть до нас, ми зацікавлені у ваших інвестиціях!!! А тут є реальний Проект, із реальним бюджетом і ми спокійно сприймаємо інформацію, що Пол Бермінгем інформує про закриття Проекту.

Ні панове так не годиться! Якщо урядовці бояться дбати про інтереси України, тоді професійна громадськість почне говорити та діяти відповідним чином!

Реструктуризація та підвищення конкурентоспроможності 160 підприємств у Харківській, Луганській, Житомирській, Одеській, Миколаївській областях та Криму, коли Україна на порозі вступу до СОТ, хіба це не пріоритет державного значення?!? Чому ж тоді виникає ця ситуація?
КМУ розглядав питання Проекту на засіданні 31 серпня, значить всі знають про цей Проект?!? Хто тепер буде відповідати за те що Україна втратить 60 млн.дол.США?
Так підставляти Президента не годиться! Чому мовчить влада тих 6 регіонів, для яких цей Прект передбачено?

Хто ж із керівників уряду звернеться до Віце-президента Світового банку пана Шигео Кацу із офіційним листом і наголосить, що Проект "Розвитку приватного сектору" Україні потрібен??? А можливо і серед Народних Депутатів Верховної Ради України знайдуться ті кому не байдеже ця ситуація???

Разом нас багато!


19.09/05 Пол Бермінгем підписав Лист Світового банку про початок процедури ЗАКРИТТЯ проекту "Розвиток приватного сектору" вартістю у 60 млн.дол.США. Світовий банк вважає, що Україні це не потрібно?!?

19-09-2005 17:43 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127141035.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua