першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Порошенко відвідав кучмівські місця

20-09-2005 12:02 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127206931.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Порошенко таємно завітав до села Свердловка Коропського району.
Про це стало відомо з джерела в Коропській РДА.
"В суботу, 3 вересня 2005 року, до с.Свердловка Коропського району завітав тепер вже колишній секретар РНБО України Петро Порошенко" - повідомило джерело. За його словами, високого гостя урочисто зустрічали голова Коропської РДА А.П.Усенко та керівник свердловської агрофірми О.Г.Боровик. Але чомусь цей факт приховують від широкого загалу.
Така таємничість візиту стає більш дивною, якщо згадати про Олександра Григоровича Боровика, як про друга Л.Д.Кучми.
В Коропській РДА факт зустрічі підтвердили. А нерозголошення інформації про візит пояснили відставкою секретаря РНБО та Кабміну.
В офісі агрофірми пана Боровика факт зустрічі не підтвердили та не спростували, проте люб'язно запросили до себе в гості, щоб поговорити на цю тему тет-а-тет.
Знов пани вирішують що треба знати людям, а що не треба.

20-09-2005 12:02 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127206931.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua