першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

За Україну без Путіна

22-09-2005 21:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127414603.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Затвердження на пост прем"єр-міністра Юрія Єханурова, на мій погляд, - це вже ж перемога Президента на шляху стабілізації життя в країні. Адже метою політичної кризи було завдати удару по Ющенкові і, що найнебезпечніше, по нації в цілому.

Прослідкуємо останній період його президентства - щодня проти нього велася шалена інформаційна атака. Усі гамузом, в один голос, навіть стандартно говорили про унікальну слабкість Президента, згадували імпічмент, не вибачали бодай незграбного слова.

Позитивних же кроків воліли не помічати: ані ініціативи з переносу дня ВМС України, ані підписання заяви з грузинським лідером про створення Спільноти демократичного вибору у Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні, ані прагнення до відновлення єдиної Помісної Української Православної Церкви, ані наповнення духовним життям напівмертвого Собору Святої Софії, ані, врешті-решт, заклик до світової спільноти визнати геноцидом українського народу Голодомор. Список можна продовжувати.

Питання: чому так відбувалося й відбувається? Чи не тому, що це були вчинки суто українського лідера? Не секрет, що нашому інформаційному середовищу більш властиві приховано антиукраїнські настрої. А де "пропрезидентські" ЗМІ, які, хоча б для рівноваги, хай нещиро, але були б на його боці? Чи є такі взагалі?

На Майдані ми відчули - ми українці у своїй державі. Цього нам ніколи не вибачить Кремль. Наш Президент намагається вистояти. Як саме - то інша справа. Тож із початком подолання політичної кризи є підстави сподіватися, що Україна без Путіна таки відбудеться.

22-09-2005 21:43 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127414603.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua