першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Таксисти України готуються до блокування основних автострад.

26-09-2005 15:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127737770.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Завтра – 27.09.2005 року о 12 годині в приміщенні Укрінформу відбудеться прес-конференція Професійної спілки таксистів України на тему «Таксисти України готуються до блокування основних автострад». Вона буде логічним продовженням другого Всеукраїнського збору таксистів, що відбувся в минулу п’ятницю в будинку Профспілок України. На цьому зборі делегати, що представляли всі області, великі та невеличкі міста нашої держави, гостро підняли питання так званої „Бензинової кризи”. Вони зауважили, що за останній час ціна на пальне зростає з неймовірною швидкістю, а держава практично нічого не робить. Підвищення цін б’є по таксисту, змушує його в свою чергу підвищувати ціни на перевезення, як результат, люди не задоволені такою ціновою політикою.
Держава посилається на зростання ціни на нафту в світі. Проте в сам процес формування ціни на бензин закладено цілий ряд податків, які досі залишаються невідомими. Взагалі, процес ціноутворення на ринку палива є закритий для пересічного громадянина. Це дуже обурює людей, для яких стабільна ціна на бензин є гарантом їх діяльності.
На зборах також було підняте питання подальшої долі законопроекту 6821, який, в разі прийняття, завдасть нищівного удару по таксистам всієї держави. Він, фактично, знищить приватного автоперевізника в середніх та невеличких за чисельністю містах України. Позбавить тим самим тисячі людей можливості прогодувати свою сім’ю.
Вище зазаначені факти обурюють автоперевізників, змушуючи вживати всі можливі заходи. Таксисти України виступають категорично проти тієї бездіяльності влади на ринку палива та законодавчих ініціатив, які спрямовані на знищення ринку таксоперевезень.

26-09-2005 15:29 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127737770.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua