першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Перший судовий позов у справі знищення водосховища

27-09-2005 16:06 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127826373.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Минулої п`ятниці було подано перший позов у справі знищення водосховища на річці Горинь, що в місті Ізяславі Хмельницької області.

Після довготривалої переписки із чиновниками, задля збору всіх документів, що засвідчують цей злочин, з`ясувалося, що не всі вони дотримуються законодавства. Зокрема Ізяславська районна державна адміністрація, в особі заступника голови пана Михновецького В.М. [http://ic.km.ua/~izrda/zast_b.html] у порушення низки законодавчих актів, в тому числі й Конституції України, відмовила у наданні розпорядження №85, колишнього голови пана Лінника Ю.В., що після відставки очолив філію «Приватбанку» у місті Нетішині [http://www.linnik.openua.net/] згідно з яким в порушення нормативних актів, що регулювали дану процедуру відбулося фактичне знищення водосховища.

У позові зверненому на ім`я Ізяславського районного суду, йдеться про незаконність дій Ізяславської РДА. Висунуті вимоги про врегулювання судом надання копії розпорядження №85, а також документів, що стосуються цього розпорядження, покарання заступника голови РДА пана Михновецького В.М., та вжиття заходів новим головою РДА паном Борисюком М.С. щодо попередження неправової роботи своїх заступників та апарату.

Нагадаємо, що ще весною 2004 року відбувся спуск води з верхнього б`єфу річки Горинь, що в місті Ізяславі. Як наслідок було знищено чудову заплаву, якою користувалися місцеві жителі та нанесено непоправної шкоди природним ресурсам.

Заплановані ремонтні роботи не розпочалися й донині, не дивлячись на всі обіцянки старої/нової влади.


Детальніше див. попередню публікацію на Майдані:
Батьківщина Кірпи була йому байдужа. [http://maidan.org.ua/static/narnews/1107446484.html]

27-09-2005 16:06 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127826373.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua