першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Копія звернення до Голови Ради Міністрів АР Крим

27-09-2005 17:02 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127829733.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Голові Ради Міністрів АР Крим

Голові Верховної Ради АР Крим

копія Президенту України


З В Е Р Н Е Н Н Я

Шановні можновладці!
З огляду на останні події у Державі та в Автономії особливо актуальними є слова пана Матвієнка про “корупційний заколот”.
Ми (молоді кримчани) не будемо чекати доки Ви (старі функціонери) остаточно дискредитуєте Крим і позбавите Нас майбутнього.
У Криму було призначено нового Голову Ради Міністрів. З ним повинна прийти НОВА команда. Неприпустимо, щоб у складі нової Ради Міністрів з’явились обличчя тих, хто вже встиг відзначитися у кримському політикумі як корупціонер чи невдалий господарник. Чи то колишній голова райдержадміністрації, якого звільнив Президент, чи то колишній міністр, якого звільнив попередній Прем’єр, чи то кум, сват, брат (який би не був розхороший – але це скидається на корупцію).
Новій владі – нові обличчя!
Не намагайтеся сховати за Помаранчевим прем’єром стару корупційну владу. Такими “політичними трюками” ви кидаєте тінь на Президента, і Ми не будемо мовчки терпіти знущання з Голови Держави.
Ми не проти коаліційного уряду, але навіщо потрібна коаліція з політичними банкрутами, які не можуть запропонувати на посади міністрів нових достойних лідерів?
Ми будемо контролювати всі Ваші дії. Кожна Ваша помилка – це погіршення Нашого добробуту, і ми не будемо сторонніми глядачами! Наші форми протесту будуть адекватними Вашим помилкам!
Сподіваємося на Ваше державницьке мислення та дії!

З глибокою повагою
Голова НДО „Український Дім” Щекун Андрій
Голова МТО „Всесвіт” Леонов Едуард
Голова МГО „Нова генерація” Болтян Олександр

27.09.2005р.

конт. тел. 8050 397 19 67

27-09-2005 17:02 Крим // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127829733.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua