першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення для пана Володимира Стретовича

28-09-2005 22:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1127935197.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голові Комітету з питань боротьби з
організованою злочинністю та корупцією
Верховної Ради України
пану В. М. Стретовичу.

Вельмишановний Володимире Миколайовичу!

14 квітня 2005 р., під час Вашого перебування в Харкові мною по дорученню Профспілки працівників науки, виробництва та фінансів було передано Вам листа щодо дій ректора Харківської державної зооветеринарної академії (ХДЗВА) В.О.Головка дії якого, як і корумпованих чиновників, що пропхали його на посаду ректора носять ознаки злочинів. Зокрема в листі було відзначено, що в свій час Харківська обласна прокуратура повідомила профспілку про те, що Головко. користується атестатом професора з кафедри, на якій ніколи не працював, а на посаду ректора був призначений, не маючи жодного дня педагогічного стажу.
В 2002р., як повідомила профспілку Головне міжрегіональне управління статисти-ки Державного комітету статистики України, Харківський зооветеринарний інститут був перейменований на ХДЗВА. Неугодні Головку педагоги були звільнені на підставі «лікві-дації» вузу. Проводячи свою антилюдську політику, Головко та посадовці Мінагрополіти-ки: С. І. Мельник, В. Ф. Бойко, В. Г. Шведов зробили все, аби знову на посаду ректора пропхати В. Головка. На той час замісник державного секретаря Мінагрополітики (на цей час зам. міністра) С. І. Мельник, маючи свою зацікавленість, але не маючи на це законних підстав, заключив з Головком контракт № 3410, призначивши Головка ректором Харків-ської державної зооветеринарної академії.(ХДЗВА). .
На час закінчення контракту в 2004 році в ХДЗВА за Законом повинно було відбу-тися п е р е о б р а н н я ректора, але не відбулося. Ректору Головку . знову бракувало пед-стажу і законних документів, втрутилась адміністрація Харківської області (колишній гу-бернатор Є.Кушнарьов) Є. П., було надіслано в Мінагрополітики листа і сфабрикований С.Мельником контракт з В.Головком продовжили до 2006 року. В.Головко встиг зруйну-вати навчальну та наукову роботу в вузі, підробив цілу низку документів, серед них і до-кументи про «ліквідацію» ХЗВІ.
Звернення Профспілки в Харківську облдержадміністрацію місяцями залишаються не тільки без належного аналізу, але і без відповідей. Неможливо одержати будь-яку ін-формацію з приводу підстав для нагородження В.О.Головка «Заслужений працівник науки і техніки України», його помічника Щетинського І.М., який своїми непрофесійними діями призвів до зараження людей сказом, званням «Заслужений ветеринар України».
Ніхто не спитає Головка про використання атестату професора, про придбання ко-нтрактів на посаду ректора, численні факти підробки документів, фінансових махінацій, знущання над людьми, які про ректора В.Головка постійно друкують під назвами: «Шел-ковая удавка», «Зловмисник в керівному кріслі», «Вбивство в зооветеринарній академії», «Привіт з 30-х років», «Ректор в законі», «Черговий ректор в законі», «Одіозний ректор Головко продовжує звільнення».
Комісії при перевірці звернень відмовляються зустрітися з представниками Хар-ківської обласної профспілки та Конгресу української інтелігенції, отримати від цих лю-дей свідчення ознак злочинів з боку ректора В.Головка. Профспілка просила Вас зверну-тися до Міністра Мінагрополітики України О. П. Барановського зняти ректора В. Головка з займаної посади. . По цей день на направлене Вам звернення, як і на аналогічні звернен-ня від членів профспілки відповіді не було одержано. За цей час ректор Головко незакон-но звільнив ще 4 викладача, в вузі панує терор. Прокуратура на звернення не відповідає роками, люди перебувають в умовах зрощення корумпованих чиновників міністерств з правоохоронними органами. Зараз в Харківській державній зооветеринарній академії створено антифашистський комітет і страйковий комітет, який в блоці з профспілками та політичними партіями Харківщини провів 27.09.2005р. акцію протесту напроти Харківсь-кої облдержадміністрації на захист викладачів вузу, яких переслідував і потім незаконно звільнив ректор В.Головко за підтримку на виборах президента В.А.Ющенка.
Просимо Вашої допомоги в розслідуванні дій ректора В.Головко, чиновників Міна-грополітики та Міносвіти, що носять ознаки корупції та організованої злочинності.

З повагою,

за дорученням профспілкового комітету
доцент Д. С. Гришко. 28.09.2005 р.

28-09-2005 22:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1127935197.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua