першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

відкритий лист Президенту України від ВФП "Наше право"

30-09-2005 13:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128077935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всеукраїнська Федерація профспілок
“Наше право”
01023 м.Київ, вул.Мєчнікова 7а, кв.1. e-mail: npravo @ i.kiev.ua т/f 234-81-

27 вересня 2005 р.Президенту України В.А. ЮщенкуШановний Вікторе Андрійовичу!

На наше звернення до Вас від 21 лютого 2005 року, в якому ми просили невідкладно вирішити всі питання, що необхідні для негайного повернення в Україну голови ВФП "Наше право" Олександра Єльяшкевича, особисто зустрітись з ним під час візиту до Сполучених Штатів Америки, розглянути питання про нагородження Єльяшкевича вищою державною нагородою відповіді від Вас ми так і не дочекалися. А Ваші дії і аморальна позиція всієї української влади по відношенню до потерпілих від злочинних дій Кучми змушують нас висунути Вам жорсткі вимоги:
1.Негайно виконати рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи щодо Олександра Єльяшкевича – лідера нашого профспілкового об'єднання.
2.Забезпечити безпечне перебування в Україні Олександра Єльяшкевича.
3.Видати Указ Президента щодо відновлення законних прав Олександра Єльяшкевича та інших політичних біженців.
4.Публічно висловити своє ставлення щодо фізичного переслідування тодішнім Президентом України Леонідом Кучмою та тодішнім головою СБ України Леонідом Деркачем народного депутата України Олександра Єльяшкевича.
Ми вимушені поставити ці вимоги в зв'язку з тим, що протягом тривалого часу Ви свідомо уникаєте вирішення важливих проблем пов'язаних зі злочинами Кучми вчинених проти Олександра Єльяшкевича.
Ви марно сподіваєтесь, що наше профспілкове об'єднання буде мовчки спостерігати за тим як нова влада знущається над лідером профспілки. Десятки тисяч членів профспілки, які на майданах України відстояли своє право обрати гідного Президента держави, вважають що нова влада на чолі з Вами зраджує сподівання людей, які довірили Вам своє майбутнє.
І тому:
1.Всеукраїнська федерація профспілок "Наше право" відмовляється від участі в підготовці та укладанні Генеральної угоди з урядом.
2.Всеукраїнська федерація профспілок "Наше право" буде звертатись до відповідних міжнародних організацій, у т.ч. до Ради Європи.
3.Ми як і багато наших громадян підтримуємо ініціативу "польових командирів" Майдану і готові вийти на новий Майдан 22 листопада цього року.
Інші наші кроки залежать від Вашої реакції на цей відкритий лист та Ваші конкретні кроки, що стосуються Олександра Єльяшкевича. Про це ми також будемо інформувати відповідні міжнародні організації та засоби масової інформації.


Від імені членів Всеукраїнської
федерації профспілок "Наше право"
заступник голови Комуняр С.В.

30-09-2005 13:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128077935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua