першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Прихватизація» по кучміськи.

30-09-2005 14:50 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128081041.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Цього разу жертвою кучмістів став Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в якого хочуть відібрати приміщення.
Справа в тому, що будучи на посаді начальника управління освіти п. Брегін допоміг приватному підприємцю, своїй дружині, умови які були влаштовані для ведення діяльності звичайному підприємцю можуть хіба наснитися : орендна плата становить 1 гривня за місяць, ремонт приміщення за державні кошти, але цього замало підприємцю щасливчику, тепер дружина пана Брегіна хоче приватизувати приміщення і саме це стало останньою краплею терпіння працівників Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти.
29 вересня 2005 року працівники Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели пікетування сесії обласної ради з вимогою розглянути питання незаконної, на їх думку, приватизації 60 кв. м. і здачі в оренду 166 кв. м. аудиторного фонду інституту.
Пікетуючи вимагали скасувати прийняте рішення обласної ради про вище згадані оборудки. Як стверджують працівники інституту, приватизація та здача в оренду майна навчального закладу приватному підприємству, яке належить дружині заступника голови Львівської обласної ради з гуманітарних питань Михайла. Брегіна, є незаконною, про це свідчать й стенограми, які вказують на те, що обласна рада відхиляла приватизацію і здачу в оренду описаних вище приміщень, а документи обласної ради свідчать про зовсім інше.
До пікетуючих вийшов депута обл. Ради Василь Позиняк, начальник обл. управління освіти Павло Хобзей, Нардеп. Олег Тягнибок., ознайомившись з задокументованими рішеннями попередніх засідань було виявлено підлог документів обласної ради (масмедіа посилаючись на стенограму засідань оголосила про те, що обласна рада відхиляла приватизацію і здачу в оренду описаних вище приміщень, а документи обласної ради свідчать про зовсім інше), Олег Тягнибок – пообіцяв надіслати депутатський запит до Ген. прокуратури, оскільки фальсифікація документів є серйозним кримінальним злочином.
Після цього для всіх стало зрозуміло, чому перебуваючи на посаді начальника обласного управління освіти п. Брегін використав 150000 грн. державних коштів на ремонт вказаних приміщень.
Виникає запитання: коли бандити нарешті сидітимуть в тюрмах.

До пікетуючих також вийшов і п. Брегін, який заявив: «Я ніколи не порушував закон!»

30-09-2005 14:50 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128081041.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua