першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Іллічівську продовжується боротьба з прихватизацією

04-10-2005 17:06 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128434794.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Контейнерний термінал Іллічівського порту, про передачу якого в спільне користування темним ділкам під "дуті" інвестиції вже писав Майдан то Обком, а також згадували Зінченко та Турчинов, вже декілька місяців працює на цих ділків. Профсоюзи намагаються усіляко привернути увагу до цього, планують страйкувати.

Ділки теж не дрімають. Останнє їх "досягнення" полягає в судовій забороні страйку. Ми не бидло і не козли. Ми, виявляється, раби.

Такі справи. Цікаво де поділися наші "народні герої", яких ми привели до влади. "Великий транспортник" Червоненко? "Героїня-заступниця постраждалих від прихватизації" Валя Семенюк? Представник президента соціаліст Цушко? "Бабло" знову перемагає добро?

Було б дуже добре, якби хоч журналісти допомогли привернути більше уваги до цієї проблеми. Телефон профсоюзу 8-048-2691299.

04-10-2005 17:06 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128434794.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua