першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як юридично вдало підпорядкувати храм до УПЦ КП

04-10-2005 18:41 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128440495.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як юридично вдало підпорядкувати храм до УПЦ КП?

На минулому тижні влада Харківщини (це безглуздий вчинок чиновників проти власного народу...) передала у ПРИВАТНУ власність 8 храмів до РПЦ (у новинах це називалося «до УПЦ»), також на тому тижні Верховний Суд України ВІДІБРАВ http://www.religare.ru/news21673.htm у вірян храм у УПЦ КП, який був до того за рішенням місцевого та апеляційного судів наданий українській церкві під час переходу громади від московської до української церкви.

Тоді РПЦ заявила свої права на споруду (тобто на сам храм). Диво дивне сталося: ГРОМАДА УКРАЇНСЬКА і ВОЛОДІЛА ХРАМОМ ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ, а храм віддали Москві…

Щось подібне сталося у с. Шубранець на Буковині, про що мною неодноразово писалося на «Майдан»:

SOS: Московський падлоархат прихватизовує Україну!
http://maidan.org.ua/static/narnews/1118081355.html.


Суд проти РПЦ за присвоєний храм у с. Шубранець на Буковині.
http://maidan.org.ua/static/narnews/1121018785.html.

Суд у справі присвоєння РПЦ українського храму у с. Шубранець
http://maidan.org.ua/static/narnews/1121262043.html.

Московська церква ігнорує український суд !
http://maidan.org.ua/static/narnews/1122396021.html.

Московсько-патріархатні і благодатні бритоголові у с. Шубранець
http://maidan.org.ua/static/narnews/1124139238.html

Президенту: врятуйте наші храми від іноземного поневолення!
http://maidan.org.ua/static/narnews/1119814922.html.

Такий стан справ є на значній території України.

Так «Паралель-медіа» повідомляють з Луганська, що депутати Луганської міськради не надають місце під УПЦ КП лише тому, що це є незалежна від Москви православна громада. 25.08.2005 р. («Параллель-Медиа» «Депутаты Луганского горсовета не дают УПЦ КП землю под строительство церкви в силу личных религиозных пристрастий»).

А ми дивуємося, чому на Сході україни люди „не люблять” рідну церкву, а пхаються до Москви?!

Гіперганебні системні речі творяться у столиці нашої країни Києві. Московські церковні раби знахабніли до того, що загарбання церков та їх майна зробили СИСТЕМОЮ.

Сценарій цинічний і злодійський: спершу агенти переодіті у чернечі ризи захоплюють приміщення, барикадуються у ньому і воюють з владою поки та не поступиться.

Вартість майна під час захоплення, інколи може сягати 19 млн. доларів (така вартість останнього з захоплених корпусів Печерського заповідника московитами).

Для годиться, режим Кучми помнувся-помнувся і віце-прем’єр Дмитро Табачник своїм розпорядженням ВІДДАВ ВКРАДЕНИЙ корпус Московському патріархату.

Про подібний бандитизм РПЦ на Україні та зневагу до українців читайте також:

Антон Терехов: Церковные грани «нестяжательства»
http://maidan.org.ua/static/mai/1126695771.html

РПЦ українцям НА Україні: “УКРАЇНЦЮ ВХІД ЗАБОРОНЕНО”
http://maidan.org.ua/static/narnews/1121266710.html.

Московська православна брехня на Україні: чи вдасться цей проект
http://maidan.org.ua/static/narnews/1119209143.html

Запросто крадуться мощі угодників, вивозяться ікони, цінні історично-культурні цінності. Так вкрадено до Ростова-на-Дону у Росію МОЩІ ІЛЛІ МУРОМЦЯ.

Нині на території Києво-Печерської лаври ведуться археологічні розкопки. І вгадайте з трьох разів, хто їх проводить, контролює і присвоює? Правильно, цим всім займається «Московское каноническое православие». І все цінне цих розкопок опиняється самі знаємо де - у Москві...

У Почаївській Лаврі «Данские казаки» у фірменних «данскоказацких» одностроях поголовно ПЕРЕВІРЯЮТЬ кожного прочанина, який сміє підійти до воріт Лаври і особливо морщать носи, коли чують, що ви говорите по-українськи...

РПЦ ПОВНОМАСШТАБНО втручається у політику на Україні, займається залякуванням населення (як це зробили «данские казаки у буковинському селі Шубранець», дивись посилання вище), ганьбить нашу історію, віру, освіту, науку, мову. А нині РПЦ готується до виборів разом руками „православных” „братств”, Корчинських…

Українці, повернімо собі вкрадену нашу святиню !
http://maidan.org.ua/static/narnews/1119207170.html

Доки таке може продовжуватися і чи є у нашій державі служба безпеки, розвідка, контррозвідка? Доки через РПЦ Москва видаватиме на Україні рознарядку розвалювати і обкрадати українців?

А ШАХРАЇ типу Костусєва (маргіналка „Союз” - читай „со-узи”, звязані...), розвозять Україною „мощі” Серафима Саровського та репетують про відродження москвоської імперії. Хоч всім відомо, що Серафім Саровський своє тіло від людей заховав і прорік, що його зі смертних ніхто ніколи не знайде... (автобіограф Саровського Мотовилов...).

А для тих, кого увели в оману масні слова Владіміра Сабодана предстоятеля «української» православної церкви, що ніби-то він є «каноническим православним…», то прочитайте заяву самого Путіна, де він особисто стверджує, що на Україні нема ніякого предстоятеля, а є лише РПЦ.

Володимир Путін проговорився: ніякої УПЦ (МП) не існує. Є РПЦ в Україні.
http://maidan.org.ua/static/news/1097409741.html

Отже, нижче ПОРАДА-ІНСТРУКЦІЯ, як громаді, під час переходу до УПЦ Київського Патріархату обминути юридичні колізії, а особливо, щоб у громади ЗАЛИШИВСЯ храм.

Головною ПОМИЛКОЮ є наступне: у населеному пункті утворюється ініціативна група УПЦ КП, яка об’єднує, інколи, практично ВСЕ населення та реєструється у органах влади. І коли вже громада утворилася, то після люди перебирають храм до своїх рук.

Але тут стається найгидкіше: зі всіх усюд (обдурених людей з сусідніх населених пунктів, часто бандитські угруповання типу данских казаков, також здебільшого, це найняті «стрижені», тобто, бандити - як це мало місце у Шубранці) Московська церква привозить своїх прибічників, які у бунтівному селі днюють і ночують.

Ціль проста: люди ПЕРЕЙШЛИ у Київський Патріархат, а храм ЗАЛИШИВСЯ РЕЄСТРОВАНИМ на Московську церкву. Що далі відбувається у такому населеному пункті - важко навіть уявити у дурному сні…

В такий абсурд залізли сотні парафій по всій Україні. В деяких селах і містах судові тяганини тривають по 5-7 і більше років.

Так зване почергове богослужіння саме тому й стається, що громада українська, а храм Москва встигла при промосковському режимі Кучми, приватизувати.

МУДРИМ ВИХОДОМ, під час приєднання громади до УПЦ КП є наступне.
Ініціативна група оголошу про скликання Зборів громади (яка на момент зборів належить Московського патріархату).

На ці Збори виноситься єдиний пункт повістки денної: про ПЕРЕХІД з московської церкви до УКРАЇНСЬКОЇ.

Туди ж запрошується представник місцевої влади, який завізує на протоколі Зборів свою присутність. Варто закликати й міліцію, щоб оберігала від «гастролерів».

А далі, під час Зборів, відбувається обговорення питання переходу в українську церкву і вкінці - голосування.

І якщо більшість членів парафії за українську церкву, то тоді громада ЗМІНЮЄ конфесію з Московської на Київський Патріархат і ЗБЕРІГАЄ ЗА СОБОЮ ХРАМ ТА ВСЕ ЦЕРКОВНЕ МАЙНО. Тоді вже РПЦ-шникам не допоможе ні Алексій Рідігер, ні сам Путін у Москві, це - чиста перемога !!!
Успіху!

З повагою до „Майдану” та читачів плстійний дописувач Олег Містків (Чернівці).

04-10-2005 18:41 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128440495.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua