першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Міністра МВС України Юрія Луценка - Шалена корупція!

08-10-2005 22:06 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128798363.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КОЛИШНІЙ РЕКТОР В ЗАКОНІ ЗНОВУ ХОЧЕ СТАТИ РЕКТОРОМ

В 1997 р. Міносвіти України був виданий Головку В.О. атестат професора ПР № 001442 кафедри зоології і дарвінізму Харківського зооветеринарного інституту (ХЗВІ). При наданні цього атестату у відповідності до Постанови Кабміну № 257 від 20.05.1992р. В.Головко повинен був прийнятий на посаду професора ХЗВІ за конкурсом, при наявності 5 років педагогічного стажу, але означені законні вимоги не мали місця.. Харківська обласна прокуратура листом № 07/1-4341-01 від 20.09.2002 р. повідомила профспілку, що В.Головко « не працював на кафедрі зоології і дарвінізму ХЗВІ». 20.03.2001 р., не зважаючи на це, Мінагрополітики України при сприянні нач. главку кадрової політики Мінагрополітики В.Ф. Бойка заключило з Головком контракт, незаконно призначивши його ректором ХЗВІ, додатково Головко призначив себе зав. кафедри менеджменту, що передбачає за Законом 5 років педстажу за фахом. Як повідомила Харківська обласна прокуратура: «Ректор В.Головко не має науково- педагогічного стажу за фахом ветеринарного менеджменту, не працював він також на кафедрі зоології та дарвінізму. Разом з тим, на посаду ректора Головка призначено за наказом Міністерства аграрної політики України».
01.11.2001р. в ЄДРПОУ України було змінено назву ХЗВІ на Харківська державна зооветакадемії (ХДЗВА).На цей час корупційні дії чиновників щодо призначення В. Головка ректором були викриті, тому наступний контракт з Головком підписав не Міністр, а зам. держсекретаря Мінагрополітики С. Мельник, який на це не мав за Законом ніяких повноважень. Колективу вузу було відмовлено в переобранні ректора! 20.03.2004 р. закінчилась дія незаконного контракту В.Головка з зам. держсекретаря С.Мельником. На той час В. Головко за Законом України «Про вищу освіту», аби стати на посаду ректора, повинен був мати педстаж 10 років та обиратися на посаду ректора за конкурсом. Конкурс не відбувся, Мінагрополітики порушуючи Конституцію України, Закони «Про освіту», «Вищу освіту»,«Про місцеві державні адміністрації», за довідкою колишньої Харківської облдержадміністрації продовжило контракт з В. Головком. На цей час у відповідності до поданої ним заяви Головко не є ректором, але, не маючи і зараз дійсного атестату професора, необхідних 10 років педстажу, Головко заявив, що буде прагнути знову посади ректора, до речі зараз Головко незаконно, не маючи необхідних за Законом 5 років педстажу, обіймає посаду зав. кафедри. За час керування В. Головком ХДЗВА навчальний та науковий процеси зруйновано, в звітах панує брехня, студенти та викладачі страждають від здирництва, Головко застосовує фінансові махінації, оббріхування. В.Головко за політичними мотивами звільнив 9 кращих викладачів вузу, на їх посади взяв людей без педстажу. В. Головко – людина низьких моральних якостей, він постійно матюкається, ображає викладачів та студентів, змушує їх до наклепництва і брехні. Корупція чиновників з Міносвіти та Мінагрополітики призвела до заподіяння значної шкоди національним інтересам України.
Зараз В. Головка звільнили з посади не на підставі придбання незаконного контракту на посаду ректора у С.Мельника та незаконного продовження контракту за проханням колишньої Харківської облдержадміністрації, а за особистим бажанням. Міністр потиснув Головку руку! На посаду ректора ХДЗВА об`явили конкурс, головою Комісії по відбору претендентів Міністр Мінагрополітики призначив, звичайно, зам. міністра С. Мельника, термін подачі заяв чомусь визначили тільки в 2 тиждні, знову поспішають пропхати Головка на посаду, хоча він і зараз не має необхідного педстажу і не сфальсифікованого атестату професора.
Порушуючи ст.36 Конституції України, без повідомлення і залучення до зборів по вибору членів конкурсної комісії представників вузівської Профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, були оголошені члени комісії. «Вашу профспілку я не визнаю!» в присутності представників Харківської облдержадміністрації заявив Головко, представники промовчали. Коли представник профспілки професор Алім Заволока почав доводити до присутніх незаконність дій по відношенню до Конституції України, Закону України «Про профспілки та гарантії їх діяльності», повідомляти про дії Головка, що носять ознаки злочинів, головуючий на зборах одіозний «головківець» М. Є. Павлов запропонував проголосувати, аби зупинити виступ професора А.А.Заволоки. Виступ зупинили. «Головківець» М.Павлов віддячив своєму хазяїну, адже, не будучи громадянином України, М.Павлов був призначений Головком на посаду проректора з навчальної роботи, де громадянин Росії і пропрацював пів року, після обурення громадськості «головківець» попрохав українського громадянства.
В. Головко наголосив, що знову буде ректором , в межах існуючої корупції в Мінагрополітиці це нікого не здивує .Юридичних підстав у Головка стати ректором не має, але є гроші і не малі , як бачимо, вони вже спрацювали, коли правоохоронні органи з закритими очима шукали по Україні корупцію. Ми йдемо своїм шляхом в супереч ворогам України під гаслом : «Свободу не спинити!».

Всеукраїнська профспілка працівників науки, виробництва та фінансів

08-10-2005 22:06 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128798363.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua