першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міністру МВС України Юрію Луценко.

09-10-2005 20:02 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1128877358.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вельмишановний Юрію Віталійовичу!
На засіданні конференції трудового колективу Харківської державної зооветеринарної академії (ХДЗВА) 03.10 2005 р. бувший ректор ХДЗВА В. Головко привселюдно заявив, що він вимушений був подати заяву міністру Мінагрополітики України, аби залишити посаду ректора з приводу переслідувань. Начебто його безпідставно звинувачують, що він незаконно обіймає посаду ректора, незаконно одержав атестат професора, начебто йому постійно надходять погрози розправи на його пейджер. На час погроз, про які заявив В.Головко, він обіймав посаду ректора, був посадовою особою, погрози на його адресу підпадають під ст.350 карного кодексу України.
Якщо В. Головко незаконно одержав атестат професора, він про це не міг не знати, якщо В. Головко став на посаду ректора незаконно, він також не міг про це не знати, тобто, незаконне одержання атестату професора та посади ректора теж є злочином.
Просимо провести розслідування за означеними фактами. Одночасно повідомляємо, що В. Головко одержав атестат професора кафедри зоології і дарвінізму ХЗВІ ПР№ 001442 в 1997 році, але у відповідності до постанови Кабміну № 257 від 20.05 1992р. В. Головко на час одержання атестату повинен був перебувати на посаді професора ХЗВІ вибраним за конкурсом, мати в вузі 5 років педагогічного стажу, читати лекції на високому рівні, мати друковані методичні і наукові роботи. Якщо ці умови не мали місця, то В.Головко придбав атестат професора незаконно, його дії містять ознаки злочину, як і дії тих, хто атестат Головку видав.
Обіймаючи посаду ректора, починаючи з 2001р., В. Головко повинен був представити комісії дійсний атестат професора, а не одержаний по понятіям, мати на той час педагогічний стаж. Якщо ці умови не мали місця, то Головко посаду ректора зайняв незаконно. Про те, що він не мав педстажу та дійсного атестату професора В.Головко не міг не знати, подаючи документи на посаду ректора, якщо були надані не відповідні документи, це підпадає під ст.366 карного кодексу України. Зараз Головко очолює кафедру, але у відповідності до закону України «Про вищу освіту» на час призначення на посаду він повинен був мати 5 років стажу за фахом.
Просимо розслідувати: 1) чи дійсно бувший ректор В. Головко одержував погрози, які змусили його подати заяву Міністру аби залишити посаду ректора? 2) чи законно одержав В. Головко атестат професора ПР№ 001442? 3) чи законно В. Головко одержав посаду ректора, від якої він раптово відмовився, начебто, у зв`язку з погрозами розправи та переслідуваннями? 4) чи законно В. Головко призначив себе на посаду зав. кафедри епізоотології та менеджменту, яку зараз обіймає? 5) Чи носять ознаки злочинів дії чиновників, що в свій час видали атестат професора та призначили Головка на посаду ректора? 6) чи носять ознаки злочинів дії самого В. Головка в ситуації, яка склалася, адже
бувший ректор В.Головко знову подає заяву на посаду ректора.

З повагою,
за дорученням профспілкового комітету В. Л. Маслійчук.

09-10-2005 20:02 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1128877358.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua